بالش برای درمان بیماری قلبی

این بالش هنگامی که فرد در خانه بر روی صندلی می‌نشیند در پست شانه‌های او قرار می‌گیرد، به آرامی پشت او را ماساژ می‌دهد و این ارتعاشات، به گفته کارشناسان، تشکیل عروق خونی را تحریک می‌کند و خطر مسدود شدن شریان‌ها را کاهش می‌دهد.
بیماری قلبی، همان طور که مشخص شده است، نتیجه تنگ تر و سخت شدن شریان‌هایی است که در آنها پلاک تشکیل می‌شود این امر جریان خون به قلب و سایر قسمت‌های بدن را کاهش می‌دهد. کاهش جریان خون به این معنی است که قلب باید با شدت کار کند، که می‌تواند منجر به آنژین صدری (درد در قفسه سینه) – که شایع‌ترین علامت بیماری قلبی است- شود.
اگر یک تکه از پلاک کنده شود، می‌تواند منجر به تشکیل لخته خون گردد که خون رسانی را مختل می‌کند و نتیجه آن حمله قلبی است. بیماری قلب به حملات قلبی به نوبه خود می‌توانند منجر به نارسایی قلبی شوند، در این هنگام قلب برای پمپاژ کردن خون به درستی، بسیار ضعیف می‌شود.
بالش جدید طراحی شرکت کانادایی ایجاد ارزش و ارتعاش می‌کند. در پشت قرار می‌گیرد و جریان خون به منطقه قلب را تحریک می‌کند. به زودی متخصصان قصد دارند آزمایشات بالینی بالش ارتعاشی را بر روی 30 بیمار انجام دهند.
منبع : yjc.ir
559
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید