بهترین موبایل سال 2015 از دید وب سایت Theverge

بهترین موبایل! این سوال که حتی کشته هم داده است(!) و همیشه بی جواب می ماند. بهترین موبایل یا بهترین هر دستگاهی یا هر وموقعیتی، کاملا نسبی است، هیچ وقت به صورت قطع نمی توان گفت کدام یک برتر است. بهترین انتخاب باز می گردد به نیاز شما، هزینه که برای موبایل خود در نظر گرفته اید و البته عادت و سلیقه شما. امروز و پس از انتخاب برترین ساعت هوشمند سال 2015 از دید وب سایت Theverge، می خواهیم برترین موبایل هوشمند سال 2015 را از نگاه این وب سایت ببینیم.

apple iphone 6s review-toranji (65)

آیفون 6 اس بهترین آیفون اپل است و پرچمدار سال 2015 این شرکت محسوب می شود. دستگاهی با دوربین های بهتر، پردازنده بهتر، حسگر اثرانگشت سریع تر و فناوری نوین 3D Touch. این دستگاه را می توان توصیه شده ترین دستگاه برای اکثر کاربران دانست. یک کاربری آسان و سرراست دارد که در عملکرد روزمره به بهترین شکل ممکن همراه شما خواهد بود. محدودیت ها عضو جدانشدنی از محصولات اپل است اما اگر به این سیستم عادت کنید دیگر هیچ مشکلی برای شما وجود نخواهد داشت. مسلما اگر سیستم عامل iOS را بخواهید باید آیفون بخرید اما اگر اندروید بخواهید چطور؟ پاسخ ساده است، نکسوس!

Nexus 6p (1)

نکسوس 6 پی (Nexus 6P) حاصل همکاری گوگل و هوآوی است، دستگاهی با اندروید خام مارشمالو، بدنه آلومینیومی، دوربین های خیلی خوب و نمایشگر 5.7 اینچی QHD سوپر امولد. به راستی اگر می خواهید “اندروید” را داشته باشید باید نکسوس بخرید، چرا که اندروید خام با آنچه که شرکت های سازنده دستگاه های اندرویدی دیگر ارایه می دهند متفاوت است و عملکرد اندروید خالص روی نکسوس ها واقعا عالی است.

Best smartphone 2015 (2)

اما شاید اندازه 5.7 اینچی نکسوس 6 پی مطلوب همه کاربران نباشد، اگر بخواهیم در گزینه های کوچکتر کاووشی داشته باشیم، نکسوس 5 ایکس، گلکسی اس 6، اچ تی سی A9 و وان پلاس می توانند گزینه های مناسبی باشند. گلکسی نوت 5 اما دستگاه بزرگ و کارایی است که قلم استایلوس هم همراه خود دارد اما قیمت بیشتری نسبت به دیگر رقبا دارد و از این نظر می تواند نکسوس 6 پی بهتر از آن باشد.

 

منبع : سایت زومیت
827
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید