فیس لیفت آلفارومئو جولیتا 2017

پورشه، آئودی و فولکس واگن در چند روز اخیر فیس لیفت‌هایی از محصولاتشان معرفی کرده‌اند و یا معرفی خواهند کرد، اما آلفارومئو از این سه خودروساز بزرگ آلمانی پیشی گرفته و با معرفی نسخه فیس لیفت جولیتا، توانسته توجهات بسیار زیادی را به خود جلب کند.

فیس لیفت جدید آلفارومئو که قرار است در نمایشگاه خودرویی ژنو سوئیس هم به نمایش درآید، نسبت به مدل قبلی یا استاندارد خود تغییراتی جزیی را تجریبه کرده و عموما در دو مدل مختلف معرفی شده که اگر بخواهیم به تشریح آن‌ها بپردازیم، می‌توان به مجموعه سپر جدید و ورودی‌های هوای اصلاح شده روی آن که حالا نواری قرمز رنگ در حاشیه ورودی میانی کشیده شده است، به جلوپنجره‌ای جدید با زنبوری مشکی رنگ و همچنین به چراغ‌های پیشانی تاریک‌تر اشاره کرد که به صورت خوشبینانه، تغییراتی در طراحی خودرو ایجاد کرده‌اند، البته در عقب شاهد دیفیوزری هم در زیر سپر هستیم که بر روی یکی از مدل‌ها نصب شده است. در داخل کابین هم در بزرگ‌ترین حالت، شاهد سیستم جدید Uconnect با صفحه نمایشگری لمسی هستیم.

پیشرانه 1.4 لیتری 118 اسب بخاری نیز روی جولیتا 2017 قابل نصب است

در صف موتوری خودرو هم شاهد پیشرانه‌ای جدید 1.4 لیتری 118 اسب بخاری به همراه دیفرانسیلی الکترونیکی Q2 و همچنین پیشرانه‌ای توربوشارژر چهار سیلندر 1750 سی سی هستیم که می‌تواند قدرتی 236 اسب بخاری تولید کند و به جعبه دنده‌ای دوکلاچه هم متصل می‌شود. در مقابل این‌ها، پیشرانه‌های دیزلی جدیدی هم به خدمت گرفته شده که یکی از آن‌ها با حجم 1.6 لیتری می‌تواند 118 اسب بخار قدرت و دیگری هم می‌تواند با حجم 2 لیتری خود، گشتاوری 172 نیوتن متری تولید کند.

منبع : وب‌سایت خودروبانک
608
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید