ماساژ صورت و دیگر اسرار پوست


ماساژ صورت و دیگر اسرار پوست

ماساژ صورت قدیمی ترین روش زیبایی های آسیایی ها بوده تا اینکه به شمال امریکا راه پیدا کرد.

در این مطلب قرار است که بیشتر در مورد فواید آن صحبت کنیم.

 

روشهای بکار رفته برای زیبایی در امریکای شمالی تاثیر گرفته از روشهای زیبایی در آسیاست. چه چیز در مورد فرهنگ شرقی الهام بخش است؟ در فرهنگ زنان آسیایی مراقبت از پوست جایگاه خود را دارند و آنها به جوانی و شادابی پوست خود بسیار اهمیت می دهند. در آسیا مردم به طب کل نگر اهمیت می دهند و اینکه ترجیح می دهند از طبیعت برای سلامتی و زیبایی خود بهره بگیرند.

فواید ماساژ مداوم و برنامه ریزی چیست؟

در کوتاه مدت به شما کمک می کند تا سموم از پوست شما دفع شود، به جذب ترکیبات مغذی پوست کمک می کند و شما می توانید سرمایه گذاری بیشتری برای مراقبت از پوست خود ترتیب دهید. اما در دراز مدت کمک می کند تا پوست شما خود را بازیابی و بازسازی کند و شما مدت زمان طولانی تر جوان به نظر می رسید.

چه موارد دیگری را زنان باید در مراقبت از پوست خود در نظر بگیرند؟

سه چیز را زنان باید همیشه مد نظر قرار دهند، خوب غذا بخورید، خوب بخوابید و خود را دوست داشته باشید و به کارهایی که انجام میدهید علاقه نشان دهید . همینطور از مرطوب کننده های مناسب، ماسک های خواب و ویتامین ث برای سلامتی پوست خود استفاده کنید.

در زیر روش درست و مراحل ماساژ صورت را به شما آموزش داده ایم تا آن را در برنامه روزانه خود قرار داده و از آن برای جوانی و شادابی پوست خود بهره بگیرید.

 

منبع : سلامت دیجیتال
580
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید