یک کامیون Volvo FMX که توسط یک دختر 4 ساله با کنترل از راه دور رانده می شود

برای تبلیغات راه های مختلفی هست. تراکت پخش کنید، یک بنر در سطح شهر چاپ کنید، تبلیغات رادیویی یا تلویزیونی بگیرید، در یک سایت یک بنر بگذارید و یا یک دیوانه بازی را تحت یک ویدیو ثبت کنید و این ویدیو دست به دست بچرخد! این بار ولوو با آخرین حالت ذکر شده سعی در تبلیع کامیون FMX خود دارد و می خواهد نهایت استقامت آن را به ما نشان بدهد. استقامت این کامیون شاید برای شما اهمیت نداشته باشد اما دیدن رانده شدن آن توسط یک دختر 4 ساله آن هم با کنترل از راه دور می تواند ویدیو جالبی باشد، پس در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با هم این دیوانه بازی را ببینیم!

Volvo-Trucks-Sophie-01-626x382

در این مسیر سعی شده است مواردی که تیم تبلیغات ولوو مد نظر دارند بیشتر دیده شود و هدایت کامیون به سمتی پیش برود که آن ها بتوانند آن خروجی مد نظر خود را از ویدیو استخراج کنند. این دختر 4 ساله اما به نظر من بهترین عملکرد خود را در هدایت کامیون FMX ولوو داشت، شاید اگر ما در سن 4 سالگی با چنین چالشی رو به رو می شدیم خیلی بدتر از این عمل می کردیم، حتی خیلی از ما شاید در این سن هم عملکرد بهتری از دخترک قصه ما نداشته باشیم.

در ادامه شما را دعوت می کنیم به تماشای این ویدیو:

جالب بود، اینطور نیست؟ بد نیست که بدانید کنترلری که در این ویدیو کامیون را هدایت می کرد اختصاصا برای همین ویدیو ساخته شده است. اما بد نیست بررسی این ویدیو و مقاومت کامیون Volvo FMX را با هم ببینیم:

منبع : toranji.ir
435
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید