درباره ما

سلامت دیجیتال تلاش دارد آخرین تحقیقات ، گزارش‌ها و اخبار مرتبط با علوم سلامت و تندرستی را به صورت دیجیتالی و آنلاین و البته رایگان در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. تحریریه سلامت دیجیتال همچنین با بهره‌مندی از همکاران حرفه‌ای و متخصص می‌کوشد عرصه‌های جدیدی در اطلاع‌ رسانی بهنگام و شفاف در حوزه سلامت بجوید و بگشاید.

مشی رسانه‌‌ای این سایت، علمی- خبری خواهد بود و اعضای تحریریه که از متخصصین در حوزه سلامت و تغذیه می باشند، می‌کوشند تا مستندترین اخبار و علمی ترین گزارش ها را جمع آوری و یا تحریر نمایند.

سردبیر سلامت دیجیتال دکتر کیوان واحدی محقق و متخصص سلامت و پزشکی اینتگریتیو و دارنده گواهی تخصصی بیولوژی سرطان از دانشگاه جان هاپکینز آمریکاست.

ایشان بیشتر از 20 سال در حوزه گیاه درمانی بالینی در انگلستان و ایران فعالیت داشته اند و نگارنده چندین جلد کتاب در حوزه سلامت و فیتوتراپی هستند. عضویت در مجامع علمی بین اللملی مانند انجمن جهانی متخصصان طب کل نگر و انجمن طب گیاهان انگلستان، آکادمی ملی پزشکی ورزشی آمریکا و انستیتو گوارش استرالیا، بخشی از کارنامه ایشان میباشد.

سلامت دیجیتال با “شعار سلامتی برای همه، همه برای سلامتی” باور دارد که سلامت و معرفی راهکارهای سلامت بهینه رسالتی است که یا توجه به پیشرفت ارتباطات بصورت دیجیتال باید آنرا به بهترین شکل ممکن در اختیار عموم قرار دهد.