تصاویری از خودرو شاهکار مرسدس بنز S65 AMG کوپه


جدیدترین خوردو شاهکار مرسدس بنز با قیمت ۳۳۳ هزار دلار ارائه شد

مرسدس بنز یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان خودرو لوکس در جهان به شمار می رود ، جدیدترین خودرو این شرکت با قیمت ۳۳۳ هزار دلار بفروش می رسد . مدل جدید کوپه بنز از نظر زیبایی ظاهری همچنان چشم نوازی سابق را حفظ کرده است و هر بیننده ای را بسوی خود جلب می کند ، جدیدترین مدل این شرکت به تازگی رونمایی شده است.

تفاوت های مرسدس بنز S65 AMG کوپه با مدل های قبلی این شرکت

شرکت بنز جدیدترین شاهکار خود را با نام S65 AMG کوپه ارائه کرد ، این مدل جدید مرسدس تفاوت هایی را با مدل های قبلی این شرکت دارد که این تفاوت در جلوپنجره و ورودی های هوا، کالیپرهای ترمز زرد رنگ به جای قرمز، رینگ های اختصاصی ۲۰ اینچی با تایرهای ۲۵۵ میلی متری در جلو و ۲۸۵ میلی متری در عقب، دیفیوزر عقب بزرگ تر و به کار بردن نشان V12 BITURBO در این مدل انجام گرفته است.

این خودرو شاهکار بنز با یک موتور ۶۳۰ اسب بخار قدرت و ۱۰۰۰ نیوتن متر ناقابل گشتاور را از طریق گیربکس ۷ سرعته AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC ارائه شده است. این خودرو فوق العاده  در عرض ۴.۱ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد و این خودرو می تواند تا ۲۹۹ کیلومتر بر ساعت برسد.

ترمز استفاده شده در این خودرو از نوع سرامیک کربن است. گفتنی است این خودرو با مبلغ ۳۳۳ هزار دلار در کشور آلمان به فروش می رسد .

تصاویری از خودرو شاهکار مرسدس بنز S65 AMG کوپه

 

منبع : digiato.com
311
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید