جادوی شاخه های خشک تزئینی در دکوراسیون منزل!

همواره شکل و فرم طبیعی شاخه ها در تضاد با خطوط راست و مستقیم موجود در فضا واقع شده و زیبایی پدید می آورند. شاخه ها می توانند به شکل های گوناگون و دکوراتیوی در فضا نقش آفرینی کنند. گاه جداکننده فضاها هستند و گاهی در قالب یک گلدان و… در هر حال آنها هر کجا باشند، آرامش بخش و دلنشین خواهند بود.

شاخه های خشک تزئینی در نشیمن

از شاخه های خشکیده به سادگی می توانید برای فضایی مانند نشیمن و یا غذاخوری خود استفاده نمایید، کافی است قابی تهیه کنید و آن ها را خلاقانه قاب بگیرید و در دکوراسیون داخلی فضای خود از آن استفاده نمایید.
chidaneh-54309-drybranch-image5jpgاتاق خواب شما یکی از بخش هایی است که به خوبی می توانید از شاخه های خشکیده در آن استفاده نمایید کافی است آن ها را در قالب گلدان در اطراف تختخواب خود قرار دهید و از جلوه ی آن در فضای داخلی خود استفاده نمایید.

chidaneh-54309-drybranch-image6jpgشاخه های خشک تزئینی در اتاق کودک

اتاق کودک را از یاد نبرید می توانید یک درختچه ی کوچک خشک شده را رنگ آمیزی کنید و از آن درخت خاطرات یا درخت آرزوها بسازید! کافی است کمی خلاقیت در این زمینه به خرج دهید و با این شاخه ها دکورسیون اتاق کودک دلبانتان زیبا تر کنید.

chidaneh-54309-drybranch-image8jpgشاخه های شکوفه دار تزئینی در دکوراسیون

شاخه های شکوفه دار از جمله مواردی هستند که به خوبی می توانند جلوه ی بی نظیری به فضای داخلی شما ببخشند کافی است آن ها را با گلدان های شیشه ای رنگی ترکیب کنید تا در دکوراسیون شما بدرخشند.

vakonesh.com_6446d860dbbfe540e9e2cbab5f98f1e3-64شاخه های خشک تزئینی در راه پله ها

تزیین راه پله ها همیشه راهی برای جذابیت دکوراسیون داخلی شما بوده است. کافی است در یک گلدان نسبتا بزرگ شیشه های شاخه های خشک شده را قرار دهید و در کنار نرده ها و یا در راه پله های خود قرار دهید، ترکیب چوب و شیشه در هر فضایی معجزه می کند!

chidaneh-54309-drybranch-image2jpgشاخه های خشک تزئینی در سرویس بهداشتی

تعجب نکنید سرویس بهداشتی هم می تواند تصویری از طبیعت
را با خود همراه داشته باشد، کافی است جای مناسبی را برای آن در نظر بگیرید و برای این کار خلاقیت خود را به کار ببندید، می تواند در غالب یک گلدان، جای حوله و یا جای دستمال کاغذی و یا هر مورد دیگر در فضای شما قرار گیرد.

chidaneh-54309-drybranch-image4jpgدکوری های خلاقانه با شاخه های خشک تزئینی

وقتی صحبت از شاخه ها می شود ناخودآگاه تصویری از پرندگان در ذهن ما جای می گیرد! این تصویر را زنده کنید، کافی است با شاخه های خشکیده به شکلی هنرمندانه مکانی را برای پرندگان فرآهم کنید و به دکوراسیون خود زیبایی ببخشید.

جالباسی خلاقانه با شاخه های خشک تزئینی

توجه داشته باشید که منظور از شاخه های خشکیده می تواند ازیک شاخه ی نازک و ساده تا یک تنه ی درخت خشک باشد که به خوبی با یک رنگ آمیزی جذاب می تواند در در خانه ی شما قرار گیرد و علاوه بر کاربرد چهره ی فضایی شما منحصر به فرد نماید.

vakonesh.com_7c4392c867a838262c19ecafd36c33c4

 

منبع : www.chidaneh.com
959
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید