فلش درایو


خلاقیت در طراحی فلش درایو ها

فناوری های روز در وهله ی نخست، برای بهبود شرایط زندگی انسان و راحتی دستیابی به امکانات بیشتر، طراحی و اجرا می شوند. اما به مرور زمان و در کنار کارکرد اولیه، ویژگی های دیگری نیز به آنها اضافه می شود. جنبه ی هنری و سرگرمی یکی از این ویژگی ها است که در تلفیق با عنصر خلاقیت، سرچشمه ی شوخ طبعی و پرزرق و برق تر شدن هر چه بیشتر شده و جلوه ای دیگر به آنها می بخشد.

کامپیوترها از جمله وسایلی هستند که ارتباطی تنگاتنگ با زندگی انسان امروز پیدا کرده اند. ما اغلب اطلاعات زیادی را روی کامپیوتر یا لپ تاب خود ذخیره می کنیم. فلش مموری یا فلش درایو، از جمله دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات است که در زندگی مدرن امروزی بسیار متداول بوده و مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به ظرفیت قابل توجه و اندازه ی کوچک، این وسیله راهی بی دردسر و نسبتا آسان را برای جابجایی اطلاعات در اختیار افراد قرار می دهد.

اما دنیای طراحی و هنر نیز به این ابزار کوچک علاقه نشان داده و ظاهر آن را دستخوش تغییر و تحولات فراوانی کرده است. با تلفیق قلمروی هنر و خلاقیت، محصولاتی جالب توجه و متفاوت عرضه شده اند که در کنار کارکرد اصلی، خصوصیات و ویژگی های ظاهری متفاوتی پیدا کرده و به شکلی شکیل و دیدنی، محصولی جدید را در اختیار علاقمندان قرار داده اند.

 

 

 

منبع : نمناک - /ف
946
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید