دکوراسیون بی نظیر خانه کارداشیان ها

حتما برای شما هم جذاب است که دکوراسیون خانه مشهورترین و ثروتمندترین افراد جهان را ببینید. در اینجا تصاویری از دکوراسیون منحصر بفرد خانه کلویی و کورتنی کارداشیان را برایتان آورده ایم.
1-کمد لباس کلویی

چند جفت کفش؟

دکوراسیون بی نظیر خانه کارداشیان ها
کلویی خانه 10000 فوت مربع خود را از جاستین بیبر خرید و دو اتاق آن را بهم متصل کرد تا یک اتاق بزرگ برای لباس هایش داشته باشد.
هنگامی که در مورد نظم و ترتیب اتاق لباس هایش از او می پرسیم در جواب می گوید: «من بچه ندارم، پس چرا مرتب نباشم؟ من وقت زیادی برای تنهایی هایم ندارم، بنابراین زمانی که این فرصت پیدا می شود، سعی می کنیم بهترین استفاده را از آن بکنم. این اتاق برای من مانند یک بهشت است. آیا کسی هست که از بودن در این اتاق لذت نبرد؟»

2-آشپرخانه کلویی

دکوراسیون بی نظیر خانه کارداشیان ها
چگونه کلویی کارداشیان می تواند به آنهمه کوکی دست نزد و آنها را تنها برای زیبایی دکوراسیون خود استفاده کند؟ اینطور به نظر می رسد که اراده او خیلی بیشتر از ماست. کلویی در مورد شیشه های کوکی اش می گوید: «من عاشق شیشه های کوکی ام هستم و دوست دارم آنها همیشه مرتب و منظم باشند. شاید این از نظر شما وسواس یا دیوانگی باشد، اما از نظر من زیبایی است.»

3-حیاط خانه کلویی

دکوراسیون بی نظیر خانه کارداشیان ها
اگر چه کلویی و کورتنی کارداشیان برای دکوراسیون خانه شان از یک طراح مشترک استفاده کردند اما سبک انتخابی آنها کاملا از هم متفاوت است.
کلویی در این مورد می گوید: «سلیقه ما دو خواهر کاملا از هم متفاوت است. زمانی که ما با هم به خرید می رویم، من عاشق چیزهای قدیمی و کلاسیک می شوم در صورتی که کورتنی دست اش را روی وسایل مدرن تر می گذارد.»

4-اتاق کار کورتنی

دکوراسیون بی نظیر خانه کارداشیان ها
اتاق کار کورتنی کارداشیان به سبک توسکانی طراحی شده است. توسکانی یک منطقه غنی و با شکوه واقع در ایتالیا است. دکوراسیون خانه های این منطقه اغلب از عناصر طبیعت از قبیل رنگ های عمیق و ویژگی های طبیعی تشکیل شده اند.

5-اتاق بازی کودکان کورتنی

دکوراسیون بی نظیر خانه کارداشیان ها
کورتنی می گوید که عاشق سبک های فرانسوی قرون وسطاست. او اعتراف می کند: «من از به کار بردن رنگ ها می ترسم اما وقتی پای بچه ها در میان است، نمی توانم آنطور که دلم می خواهد تمام خانه، به خصوص اتاق کودکان، را طراحی کنم. اما خوشبختانه طراح دکوراسیونی که انتخاب کرده ام سعی کرده دکوراسیون خانه ام را طوری طراحی کند که باب میل من هم باشد.»

6-اتاق پذیرایی کورتنی

دکوراسیون بی نظیر خانه کارداشیان ها
کورتنی می گوید: «مادر من همیشه به طراحی دکوراسیون خانه علاقه نشان می داد. کمد اتاق پدرم هم همیشه مرتب و منظم بود. آنها کمال گرا بودند، من و خواهرم هم فرزندان همان پدر و مادریم، پس تعجبی ندارد که در مورد دکوراسیون خانه خود وسواس به خرج دهیم.»

7-خانه کلویی

دکوراسیون بی نظیر خانه کارداشیان ها
خانه کلویی کارداشیان خانه ای از تلفیق سبک های مراکشی، ترکی و خاورمیانه ای است. تصویر خانه او را می توانید روی یکی از مجلات معروف دکوراسیون مشاهده کنید.
منبع : bartarinha.ir
714
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید