روابطی که شخصیت شما را نشان می دهند

شخصیت شما از روابطتتان با چیزهای مختلفی قابل تشخیص است، از جمله دوستان، خانواده، مادیات و … در اینجا با روابطی که مشخص کننده ی شخصیت شما هستند آشنا می شوید.

رابطه شما با خودتان

 

شما با نوع رفتارتان با خود به دیگران یاد می‌دهید چگونه با شما رفتار کنند. بسیار مهم است رابطه‌ی خوبی با خودتان داشته باشید، در نتیجه متوجه می‌شوید چه کسی هستید و به دنبال چه چیزی می‌باشید. زمانی که رابطه‌ی خوبی با خودتان دارید متوجه نقاط ضعف و قوتتان می‌شوید.

 

رابطه‌ی شما با خانواده

 

گاهی زمانی که شما احساس می‌کنید گم‌شده‌اید و سردرگمید تنها چیزی که نیاز دارید حمایت خانواده و افرادی است که شما را برای خودتان دوست دارند. این افراد ارزش و اهمیتتان در جهان را به شما یادآوری می‌کنند.

 

رابطه‌ی شما با پول

 

همه‌ی ما با پول رابطه‌ی منحصربه‌فردی داریم. شاید به این موضوع بی‌توجه باشید و آن را رد کنید اما بااین‌وجود درگیر آن هستید. رابطه‌ی شما با پول با هر تصمیمی ساخته می‌شود که پول در آن نقشی دارد، اینکه شما در کنترل پولتان هستید و یا پول در کنترل شماست. بررسی رابطه‌ی شما با پول به شما و اطرافیانتان دیدگاهی  از شخصیتتان می‌دهد زیرا روش مدیریت پول بازتابی واضح از شخصیت شماست.

 

رابطه‌ی شما با گذشته

 

گذراندن زمان برای فکر کردن در مورد گذشته و فکر کردن به اینکه کاش اوضاع فرق داشت و یا کمی بهتر پیش می‌رفت هیچ سودی ندارد. گذشته‌ها تمام‌شده و رفته‌اند. شما نمی‌توانید آن‌ها را تغییر دهید. برقراری ارتباط با گذشته و فکر کردن به چیزهایی که تمام‌شده‌اند مانع حرکت به جلو و لذت از زندگی و زمان حال می‌شود. بدون داشتن قضاوت و یا خجالت کشیدن به تجربیات گذشته نگاه کنید و از آن‌ها درس بگیرید، این به شما کمک می‌کند متوجه شخصیت خود شوید.

 

رابطه‌ی عشقی شما

 

ما دوست داریم افرادی را جذب کنیم که ارزش‌ها و علایق مشترکی دارند. با نگاه به روابط عاشقانه‌ی حال و گذشته می‌توانید از شخصیت خود کمی اطلاع یابید. با دقت در نوع افراد و علایق عشقی خود در روابط متوجه خصوصیاتتان می‌شوید.

 

رابطه‌ی شما با دوستانتان

 

اگر به کسی بگویید دوستانتان چه کسانی هستند او می‌تواند شخصیت شما را بگوید.افراد مشابه اغلب با هم دوست می‌شوند و دوستان جلوه‌ای عالی از شخصیت شما می‌باشند.

 

رابطه‌ی شما با زمان حال

 

توانایی لذت بردن از چیزی که حالا در زندگی خود دارید زندگی شما را لذت‌بخش‌تر و بامعناتر می‌کند. این به شما و افراد دیگر نوع شخصیت شما را نشان می‌دهد، کسی که برای کمال زندگی می‌کند.

 

رابطه‌ی شما با آینده

 

شاید شما شرایط حالا یا گذشته‌ی خود را دوست نداشته باشید اما فرصت دارید آینده‌ی خود را تغییر دهید. دوست دارید آینده‌ی شما چطور باشد؟می‌خواهید چه فردی باشید؟ دانستن زندگی‌ای که در آینده می‌خواهید اجازه می‌دهد برای آن آماده شوید و در راه رسیدن به شخصیت موردعلاقه‌ی خود تلاش کنید.

 

منبع : wiki.5040.ir
494
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید