فیس لیفت آلفارومئو جولیتا ۲۰۱۷

پورشه، آئودی و فولکس واگن در چند روز اخیر فیس لیفت‌هایی از محصولاتشان معرفی کرده‌اند و یا معرفی خواهند کرد، اما آلفارومئو از این سه خودروساز بزرگ آلمانی پیشی گرفته و با معرفی نسخه فیس لیفت جولیتا، توانسته توجهات بسیار زیادی را به خود جلب کند.

فیس لیفت آلفارومئو جولیتا 2017 معرفی شد

فیس لیفت جدید آلفارومئو که قرار است در نمایشگاه خودرویی ژنو سوئیس هم به نمایش درآید، نسبت به مدل قبلی یا استاندارد خود تغییراتی جزیی را تجریبه کرده و عموما در دو مدل مختلف معرفی شده که اگر بخواهیم به تشریح آن‌ها بپردازیم، می‌توان به مجموعه سپر جدید و ورودی‌های هوای اصلاح شده روی آن که حالا نواری قرمز رنگ در حاشیه ورودی میانی کشیده شده است، به جلوپنجره‌ای جدید با زنبوری مشکی رنگ و همچنین به چراغ‌های پیشانی تاریک‌تر اشاره کرد که به صورت خوشبینانه، تغییراتی در طراحی خودرو ایجاد کرده‌اند، البته در عقب شاهد دیفیوزری هم در زیر سپر هستیم که بر روی یکی از مدل‌ها نصب شده است. در داخل کابین هم در بزرگ‌ترین حالت، شاهد سیستم جدید Uconnect با صفحه نمایشگری لمسی هستیم.

فیس لیفت آلفارومئو جولیتا 2017 معرفی شد
پیشرانه ۱٫۴ لیتری ۱۱۸ اسب بخاری نیز روی جولیتا ۲۰۱۷ قابل نصب است

در صف موتوری خودرو هم شاهد پیشرانه‌ای جدید ۱٫۴ لیتری ۱۱۸ اسب بخاری به همراه دیفرانسیلی الکترونیکی Q2 و همچنین پیشرانه‌ای توربوشارژر چهار سیلندر ۱۷۵۰ سی سی هستیم که می‌تواند قدرتی ۲۳۶ اسب بخاری تولید کند و به جعبه دنده‌ای دوکلاچه هم متصل می‌شود. در مقابل این‌ها، پیشرانه‌های دیزلی جدیدی هم به خدمت گرفته شده که یکی از آن‌ها با حجم ۱٫۶ لیتری می‌تواند ۱۱۸ اسب بخار قدرت و دیگری هم می‌تواند با حجم ۲ لیتری خود، گشتاوری ۱۷۲ نیوتن متری تولید کند.

فیس لیفت آلفارومئو جولیتا 2017 معرفی شد

فیس لیفت آلفارومئو جولیتا 2017 معرفی شد

منبع : وب‌سایت خودروبانک
350
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید