4 مردی که نباید با آن ها ازدواج کنید

ازدواج یک تعهد مهم است. اما برخی افراد آن را زیاد جدی نمی‌گیرند. شما باید حتماً با بهترین فرد ممکن برای خودتان ازدواج کنید.

  • بی‌پول می‌مانند

شما باید از او بپرسید چرا همیشه بی‌پول می‌شود. آیا از کار کردن متنفر است؟ آیا همه‌ی پولش را برای چیزهای بی‌ارزش خرج می‌کند؟ شاید شما نخواهید با کسی ازدواج کنید که نمی‌تواند پولش را نگه دارد. روش عاقلانه‌تر این است که با کسی ازدواج کنید که ثبات مالی دارد. معنی این حرف این نیست که همسر شما باید ثروتمند باشد بلکه باید مسئولیت‌پذیر باشد.

مسئولیت‌پذیری روی درآمد به معنای جمع‌کردن هر ریال از درآمد و تنها خریدن اجناس ارزان نیست. بلکه باید بتوان از آن پس‌انداز کرد. اگر او حالا برای یک کار کوچک پول نداشته باشد در آینده نیز مسلماً همین‌طور خواهد بود. قبل از آنکه در مورد شخصی جدی شوید باید دقت کنید او حالا چگونه می‌تواند درآمد خود را مدیریت کند.

 

  • پسرهای لوس و مامانی

ممکن است شما نخواهید با یک پسر لوس  ازدواج کنید زیرا برای همیشه مجبورید با مادر او رقابت کنید. او همیشه شما را با مادر خود مقایسه می‌کند، کسی که ازنظر او هیچ‌وقت اشتباه نمی‌کند. شما باید همه‌ی کارها را درست مانند مادرش انجام دهید. این پسرها بعد از یک جروبحث با شما مطمئن باشید به خانه‌ی مادرشان می‌روند.

 

  • مرتباً ناراحت‌اند

برخی افراد همیشه ناراحت‌اند. مهم نیست چه اتفاقی افتاده باشد، آن‌ها همیشه چیزی پیدا می‌کنند تا از آن شکایت کنند. اگر نامزد شما آدم بدبینی است شاید ازدواج با او ایده‌ی خوبی نباشد. شما باید به شکایت‌های پیوسته و بدگویی‌های او از دیگران عادت کرده باشید.

این افراد اغلب برای تغییر اوضاع تلاش زیادی نمی‌کنند. کسی که مرتباً از اوضاع شکایت دارد اما تلاشی برای تغییر اوضاع نمی‌کند شوهر مناسبی برای شما نخواهد بود.

 

  • کسی که می‌خواهد همه‌چیز را کنترل کند

مردی که می‌خواهد با مهارت خود همه‌چیز را تحت کنترل داشته باشد گزینه‌ی مناسبی برای ازدواج نیست. حتی اگر او گاهی این کار را می‌کند بازهم بهتر از کسی نیست که همیشه این عمل را تکرار می‌نماید. این حقیقت که او مهارت دارد و می‌خواهد همیشه اوضاع را خودش مدیریت کند نشانه‌ی بدی است. شما باید در مقابل این افراد یا کاری را انجام دهید که می‌خواهند و یا مورد سرزنش و خشم آن‌ها قرار گیرید. شما باید خیلی بااحتیاط پیش بروید تا او را عصبانی نکنید. این راه درست زندگی نیست. اگر نامزدتان این رفتار را دارد مطمئن باشید در آینده اوضاع برای شما بدتر خواهد شد.

 

منبع : wiki.5040.ir
439
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید