7 روش برای پوشیدن روسری و شال

استفاده از شال و روسری در میان خانم ها رواج بسیاری دارد اما شما می توانید از آن به عنوان یک وسلیه ی تزیینی نیز استفاده کنید . برخی از افراد مشهور معمولا از این روش برای استایل بخشیدن و زیباتر کردن خود استفاده می کنند . در این مقاله قصد داریم بهترین روشهای استفاده از روسری و شال را بیان کنیم . پس همراه دکوریکور باشید .

با یک ژاکت چرمی :

افراد حرفه ای و زیبا مانند میرندا کر معمولا به خوبی از روسری و شال خود استفاده می کنند . البته او گاهی اوقات روسری خود را به دور گردنش می پیچد . میرندا با استفاده از این ژاکت چرمی و روسری استایل بسیار زیبایی به خود بخشیده است .

دور مچ دست :

این کار بدین معنی نیست که شما می توانید با روسری و یا شال خود احساس گرمی کنید . بستن روسری به دور مچ دست تنها برای زیبایی است . اولیویا پالرمو ثابت می کند که می توان با چنین ابزار ساده ای ، استایل زیبایی به خود داد . او با استفاده از صندل های زیبایش توانسته ظاهری زیبا و چشم نواز به خود ببخشد .

با یک شنل:

تیلور سویفت ، یکی از افرادی است که همیشه خوش پوش و شیک پوش بوده است . همان طور که در تصویر نیز می بینید ، او با استفاده از یک شنل و شال توانسته ظاهری زیبا داشته باشد . او به خوبی شنل، شال و شلوارش را با هم ست کرده است .

به عنوان یک پتوی امنیتی:

دلیل بسیار خوبی راب استفاده کردن از روسری به این شکل وجود دارد . کندل جنر نیز  به خوبی این دلیل را درک کرده است . افراد مشهوری مانند جنر و یا کارداشیان از روسری و شال به عنوان یک پتوی محافظ استفاده می کنند و می توانند در جاهای عمومی مانند فرودگاه به راحتی قدم بزنند .

به عنوان ماسک صورت:

بیشتر افراد مشهور دوست ندارند شناخته شوند . برخی از این افراد مانند جیمی فاکس معمولا از یک شال و یا روسری برای پوشاندن بخشی از صورت خود استفاده می کنند.

به عنوان پوشش شانه:

آیا شما هم از پوشیدن کت های معمولی خسته شده اید و می خواهید آن را عوض کنید ؟ خوب استفاده از شال بهترین جایگزین برای پوشاندن شانه های شماست . همان طور که در شکل نیز می بینید، اولیویا پالرمو از یک روسری طرحدار برای پوشاندن شانه های خود استفاده کرده است .

منبع : decoricor.com
749
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید