گلکسی اس 7 سامسونگ


احتمالا گلکسی اس 7 سامسونگ سال آینده دارای صفحه نمایش خمیده خواهد بود.

سال گذشته تمامی گوشی های هوشمند دارای صفحه نمایش  خمیده مربوط به خانواده گلکسی اس 6 بود برای نمونه گلکسی اس 6 اج با صفحه نمایش 5.1 اینچ و گلکسی اج پلاس با صفحه نمایش 5.7 اینچ همگی از خانواده سامسونگ بودند. سال قبل از آن گوشی داری نمایشگر خمیده از خانواده گلکسی نوت بود. این گوشی گلکسی نوت اج نام داشت. اکنون گزارشی از ویتنام درز پیدا کرده که سامسونگ در نظر دارد سال آینده همین سیاست را ادامه دهد. با ترنجی همراه باشید

بر اساس این گزارش فقط یک مدل اج از سوی سامسونگ در سال 2016 عرضه می گردد و آن هم از خانواده گلکسی اس 7 خواهد بود.  سامسونگ این تغییر در سیاست خود را زمانی عملیاتی کردکه تصمیم گرفت سری گلکسی اس ۶ را برای عرضه موبایل دارای نمایشگر خمیده خود انتخاب نماید.

اکنون شایعه جدیدی منتشر شده که نشان می دهد سامسونگ مشغول ساخت دو نسخه مختلف از تلفن هوشمند گلکسی اس۷  که در حال حاضر تست شده است‌. یکی از این موبایل ها دارای صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی است و دیگری از یک صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی بهره می برد که احتمالا آخری جدیدترین مدل خمیده سال 2016 خواهد بود.

اگر این مسئله حقیقت داشته باشد سامسونگ تصمیم گرفته است که مدل کوچک خمیده را از سبد خود حذف کند اما این سول باقی می ماند که مدل داری صفحه نمایش  5.8 اینچی خمیده سامسونگ گلکسی اس 7 اج نامیده می شود یا گلکسی اس‌7 اج پلاس؟

منبع : toranji.ir
1259
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید