ال جی G5 برای رقابت با گلکسی اس 7 سامسونگ در مراسم MWC معرفی خواهد شد

اگر اخبار هفته اخیر را دنبال کرده باشید، احتمالا متوجه شده اید که ال جی تاکنون هیچ گاه اشاره مستقیمی به اسمارت فونی که می خواهد در مراسم MWC معرفی کند نداشته و تا به امروز همیشه با به کار بردن اصطلاح “یک اسمارت فون مهم” از این موضوع طفره رفته است.

اما امروز یک منبع کره ای تأیید کرده که اسمارت فون مهم مذکور، همان G5 است که قرار است برای رقابت با گلکسی اس 7 سامسونگ در مراسم MWC از آن رونمایی شود.

چنین موضوعی بدان معناست که می توانیم چند ماه زودتر از موعد با پرچمدار جدید ال جی آشنا شویم. سران کمپانی کره ای پیش از اینکه فکر رقابت با گلکسی اس 7 سامسونگ به سرشان بزند، پیش تر اعلام کرده بودند که از پرچمدار جدیدشان در ماه آپریل یا می سال جاری رونمایی خواهند کرد.

در گزارش این منبع کره ای می خوانیم که ال جی G5 احتمالا به یک بدنه فلزی با طراحی جدید مجهز خواهد بود، هر چند که دیگر رقیب کره ای اش یعنی گلکسی اس 7 به احتمال فراوان از نظر خصوصیات سخت افزاری از آن پیشی می گیرد.

نکته دیگر این که بنابر خبرهای قبلی، گلکسی اس 7 به نسبت اس 6 از طراحی مینیمال تری برخوردار است و این می تواند گویای این حقیقت باشد که سامسونگ قصد دارد آن را با قیمت کمتری از پرچمدار پیشین خود در اختیار مشتریان قرار دهد.

البته دست ال جی هم برای رقابت با گلکسی اس 7 چندان خالی نیست. طبق گزارش منبع کره ای، ال جی  G5 نسبت به G4 در زمینه تجربه کاربری بهبود یافته و برای قابلیت های استریم ویدئو با نت فلیکس همکاری می کند. با تمام این تفاسیر، باید منتظر ماند و دید که کدام یک از این دو پرچمدار کره ای می توانند در مراسم MWC در چشم مردم و رسانه ها موفق تر ظاهر شوند.

 

منبع : digiato.com
466
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید