اولین ساعت هوشمند ایسوس

به تازگی خبر هایی از دنیای فناوری به گوش می رسد که کمپانی ایسوس ساعت هوشمندی ساخته است که می خواهد آن را راهی بازار کند. که ما هم اکنون به ویژگی های شاخص این ساعت می پردازیم . در ادامه اطلاعات بیشتری از این ساعت هوشمند را خواهید خواند.

ساعت هوشمند ایسوس:

این ساعت از ظاهری کاملا زیبا و خوش دست ساخته شده است که بدنه این ساعت از جنس فلز مرغوبی ساخته شده است که از این ساعت گران را در برابر ضربه محافظت می کند. جنس دسته های این ساعت از چرم گاو است که زیبایی را به این محصول خارق العاده می افزاید. این ساعت حالتش بسیار مناسب و بر اساس اصول ارگونومی ساخته شده است. این ساعت از صفحه نمایش ۲ اینچی LED ساخته شده است که با بالاترین کیفیت عکس ها و فیلم های شما را برایتان به نمایش می گذارد.

مشخصات ساعت هوشمند ایسوس:

همانطور که در بالا اشاره کردیم این ساعت از صفحه نمایش با کیفیتی و با اندازه ۲ اینچی ساخته شده است. باتری این محصول ایسوس از یک باتری کوچک لیتیومی ساخته شده است که می توان با هر بار شارژ تا ۴۸ ساعت مکرر کار کردن با استفاده نمود. سیستم عامل این ساعت حرفه ای آندروید است که قابلیت نصب اپلیکیشن را نیز دارد. شما می توانید برنامه های خود را به این ساعت همه کاره بسپارید تا آن ها را به شما یاد آوری کند. این ساعت از امنیت بالایی برخوردار است و شما قادر خواهید بود تا بر روی آن رمز گذاری کنید تا اطلاعاتتان دست افراد ناشناس نیافتد. به گفته های مدیر کمپانی قیمت این محصول هنگام ورود به بازار بسیار کم است و احتمال می رود تا به زودی به بازار جهان ارسال شود. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که شما می توانید به این ساعت های هوشمند پیامک و ارتباط تصویری برقرار کنید.

منبع : سایت زوم تک
497
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید