اپلیکیشن اسکایپ با پشتیبانی از 3D Touch و فیلترهای ویدئویی جدید بروز شد

مایکروسافت در ماه های اخیر تلاش زیادی برای ارتقا و بهبود اپلیکیشن اسکایپ به خرج داده و طی بروزرسانی های مکرر، تلاش نموده تا آن را به پیام رسان های محبوبی همچون فیسبوک مسنجر و واتس اپ شبیه کند. تیم توسعه دهنده اسکایپ در آخرین بروزرسانی اپلیکیشن، حالا فیلترهای ویدئویی مشابه اسنپ چت را به پلتفرم خود آورده است.

در اسکایپ اندروید، آیفون و آیپد از حالا می توان به مخاطبین پیام های ویدئویی حاوی فیلترهای انیمیشنی بادکنک، روح و آیتم های جالب دیگر فرستاد. پیش از ضبط پیام ویدئویی هم می توانید پیش نمایشی از فیلترها ببینید و آنگاه به ضبط ویدئو و ارسال آن اقدام کنید.

خبر خوب دیگر برای کاربران آیفون 6 و 6 پلاس این است که پشتیبانی از 3D Touch نیز به نسخه جدید اسکایپ اضافه شده. از این پس با وارد آوردن فشار روی آیکن اسکایپ، شاهد گزینه های جستجو و تماس خواهید بود و با انجام همین کار در محیط برنامه، می توانید مکالمات ویدئویی را به صورت یک پنجره پاپ آپ مشاهده کنید.

شاید در پشتیبانی از 3D Touch، بهترین قابلیت اضافه شده میان بر اسکایپ برای شماره گیری باشد. با کمک این میان بر می توانید مستقیما با وارد آوردن فشار روی آیکن اپ، برای برقراری تماس با اسکایپ بهره ببرید. این نسخه بروز شده را می توانید همین حالا از گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.

منبع : digiato.com
487
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید