با این نوشیدنی ها خوش اندام شوید

در میان نوشیدنی‌ها، هستند نوشیدنی‌هایی که در کنار لذتی که به ما می‌دهند، در حفظ زیبایی پوست و در عین حال حفظ خوش‌‌اندامی بدن موثر و مفید هستند. این نوشیدنی‌ها کمک می‌کنند تا ما نشاط و سرزندگی بدنی خود را حفظ کرده و ارتقا بدهیم و از سوی دیگر برای کاهش وزن هم مناسب و مفید باشند. شما را به نوشیدن چند نوشیدنی از دست  دعوت می‎کنیم.
چای سبز
مطالعات نشان می‌دهد که چای سبز علاوه بر این که حاوی ترکیبات مفید و‌آنتی اکسیدان‌هایی است که می‌تواند چربی‌های شکم را از بین برده و آن را زیبا و خوش‌فرم کند، خطر ابتلا به سرطان و بیماری‌های قلبی را نیز کاهش می‌دهد. مصرف این نوشیدنی قبل از انجام تمرینات ورزشی موجب چربی‌سوزی بیشتر در طول تمرینات هوازی می‌شود.
چای سرد نعناعی
این نوشیدنی با طراوت در همه روزهای سال بویژه برای روزهای گرم سال  بسیار مفید و فوق‌العاده است. چای نعناعی سرد، شکمی صاف و زیبا را به شما هدیه می‌دهد. جالب است بدانید نوشیدن این چای باعث هضم سریع‌تر چربی‌های موجود در غذاهایی مثل استیک‌ها و برگرها و در نهایت فست فود‌ها شده، نفخ را برطرف کرده و به این ترتیب کمک می‎کند تا اندام شما زیبا و متناسب بماند.
نوشیدنی شکلات تلخ
جالب است که بدانید این نوشیدنی باعث زیبایی اندام و خوش فرم شدن و سفت‌شدن شکم می‌شود. این نوشیدنی پرطرفدار با سرکوب کردن اشتهای کاذب و کاهش میل شدید به خوردن حجم زیاد مواد غذایی باعث حفظ تناسب اندام و جلوگیری از چربی‌های اضافی و تجمع آنها می‌شود. مصرف این نوشیدنی در وعده‌ مهم صبحانه یکی از بهترین گزینه‌ها برای این منظور خواهد بود. این کار تا ساعات‌ها شما را سیر نگه می‌دارد و مانع از ریزه‎خواری در طی روز و در نهایت رو به رو شدن با یک اندام نا‌متناسب می‌شود.
 نوشیدنی آناناس
با نوشیدنی یخ در بهشت آناناس هم می‌توانید یک شکم صاف و زیبا داشته باشید، آناناس به طور طبیعی دارای یک آنزیم به‌ نام بروملین است که موجب شکسته شدن پروتئین‌ها، سهولت هضم و رفع نفخ می‌شود.

منبع : خبرگزاری فارس
581
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید