با DVD Writer جدید ASUS اطلاعات خود را جاودانه کنید

اگرچه سی دی ها و دی وی دی ها از این وجه که مانند برخی از انواع حافظه ها با ضربه و شوک الکتریکی آسیبی نمی بینند،انتخابی بهتر به شمار می روند،اما توانایی بالای آن ها در جذب خط و خش، اطلاعات نگهداری شده در آن ها را به خطر می اندازد.اما فناوری M-Disc به طور دیگری است.
دی وی دی های نوع M-DISC قابلیت ذخیره سازی اطلاعات تا ۱۰۰۰ سال و حتی بیشتر از آن را دارا بوده و به کاربر خود اجازه می دهند تا تمام اطلاعات مهم خود مانند عکس ها، ویدیوهای شخصی، پروژه های مهم کاری یا هر داده دیگری را بر روی آن ها نگهداری کنند؛ بدون اینکه نگران خرابی دیسک ها بر اثر گذشت زمان باشند و داده مهم آنها از بین برود.

mdisk (2)حال به تازگی ایسوس از DVD Writer فوق باریکی رونمایی کرده که قابلیت پشتیبانی از M-Disc را دارد.این محصول که ZenDrive U7M نام گرفته،۲ دی وی دی M-DISC به همراه دارد که به کاربران این امکان را می دهد تا بلافاصله پس از خرید محصول،خاطرات و اطلاعات خود را بر روی DVD ها ذخیره سازی کرده و آن ها را جاودانه کنند!
گفتنی است اندازه ۱۳ میلیمتری این محصول جابجایی راحت آن را در کنار لپتاپ ها فراهم می کند.

مقاومت بالای در برابر نور شدید، رطوبت و حرارت زیاد از دیگر ویژگی هایی است که این نوع دی وی دی را منحصربفرد می کند.همچنین در مقایسه با هارد دیسک های مغناطیسی (HDD)، شوک الکتریکی و امواج مغناطیسی بر آن بی تاثیر است.

mdisk (1)همراه این محصول نرم افزار Nero BackItUp برای سیستم عامل اندروید (راهکاری کامل برای پشتیبان گیری از تمام اطلاعات تلفن همراه) و حجم نامحدود رایگان در ASUS webstorage (داشتن تمام اطلاعات مورد نیاز به صورت آنلاین) به مدت ۶ ماه قرار داده شده که کاربر را قادر می سازد به راحتی از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کند و از بابت سلامت از اطلاعاتش خاطر جمع باشد.این پکیج با نرم افزار Cyberlink Power2Go 8 کامل می شود که کاربرد اصلی آن قفل گذاری و ایجاد امنیت بیشتر فایل های شخصی است.

منبع : سایت زومیت
447
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید