با Ion Belt کمربندی با باتری 3000 میلی آمپر ساعتی آشنا شویم

به تازگی پروژه‌ی کیک استارتری ارائه شده است که مشکل کمبود شارژ گوشی هوشمند شما را در محل‌هایی که به برق دسترسی ندارید تا حد زیادی رفع می‌کند. IonBelt کمربندی است که یک باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی در آن تعبیه شده است.

برای بسیاری از ما پیش آمده که وقتی در مسیری بوده‌ایم شارژ باتری گوشی هوشمندمان به پایان رسیده و بلافاصله به دنبال یک پریز برای شارژ گوشی خود گشته‌ایم. اگر خیلی در زمینه‌ی مدیریت ریسک تبحر داشته باشید، احتمالا پیش از این اقدام به خرید یک پاور بانک کرده‌اید ولی بارها پیش می‌آید که پاور بانک خود را هم در خانه جا می‌گذاریم یا حوصله حمل آن را نداریم. اما به تازگی پروژه کیک‌استارتر جدیدی ارائه شده است که این مشکل را به راحتی حل می‌کند.

یک مهندس با ذوق ایده‌ای را مطرح کرده است که به کمک آن پاور بانک شما در چیزی قرار می‌گیرد که امکان ندارد در خانه جا بگذارید یا حوصله‌ی بستنش را نداشته باشید. Ion Belt همانطور که از نامش هم پیداست هم کمربند و هم باتری همراه شماست. این کمربند دارای باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی است که برای شارژ کامل اکثر گوشی‌های هوشمند کافی است.

این کمربند یک چراغ LED هم دارد که به شما نشان می‌دهد چقدر از میزان باتری کمربند شما باقی مانده است. این کمربند دارای دو درگاه USB‌ است که از آنها برای شارژ ابزار هوشمند شما و خود کمربند استفاده می‌شود.

Ion Belt یک کمربند چرم دست‌ساز است و سگک‌های براقی دارد؛ به نحوی که با هر نوع لباسی می‌توانیم آن را ست کنیم. البته توجه داشته باشید که این کمربند از نوع کمربندهای باریکی که معمولا در مهمانی‌ها استفاده می‌شود، نیست.

سازنده‌ی این کمربند مدعی است که در مورد آسیب دیدن باتری درون این کمربند یا آتش گرفتن آن اصلا جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که فناوری پتنت شده‌ای باتری لیتیوم یونی این کمربند را ایزوله نگاه می‌دارد.

تا زمان نوشتن این مقاله  ۲۸۳۶۰ دلار از مجموع ۵۰۰۰۰ دلار سرمایه‌ی مورد نیاز برای  راه افتادن رسمی پروژه‌ی Ion Belt جمع‌آوری شده است. اگر تمام این مبلغ تهیه شود، کمربند جدید شما ۱۳۹ دلار قیمت خواهد داشت. نظر شما در مورد این کمربند چیست؟

منبع : سایت زومیت
497
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید