برای خرید پرده آشپزخانه به این نکات مهم توجه کنید

پنجره های آشپزخانه دریچه هایی هستند که در طول روز در حین فعالیت های مداوم ما در این فضا نور کافی را به درون آشپزخانه می آورند. اگر پنجره آشپزخانه شما طرحی شکیل دارد نیازی به استفاده از پرده نیست، اما اگر فضای آشپزخانه از بیرون دیده می شود یا نور وارد شده شما را آزار می دهد می توانید از پرده استفاده کنید. بنابراین قبل از خرید پرده آشپزخانه این مطلب را بخوانید.

 

اصول خرید پرده های آشپزخانه, نکته هایی برای خرید پرده آشپزخانه

برای آشپزخانه های کوچک از پرده های نازک با رنگ روشن استفاده کنید

اگر آشپزخانه شما کوچک است و نور کافی برای ورود به آشپزخانه در روز وجود ندارد، شما می توانید از پرده های نازک با رنگ های روشن استفاده کنید. در این آشپزخانه به دلیل کوچک بودن پنجره طراحان رنگ سفید را برای پرده آشپزخانه در نظر گرفته اند.

نکاتی برای خرید پرده آشپزخانه,خرید پرده آشپزخانه

پوشش دیوار آشپزخانه و پرده برعکس هم باشند

اگر پوشش دیوارها طرح دارد انتخاب پرده ساده مناسب تر خواهد بود و بر عکس اگر دیوارها ساده و بدون طرح است پرده طرح دار انتخاب مناسب تری است.

نکته هایی برای خرید پرده آشپزخانه,راهنمای خرید پرده

در آشپزخانه برای اینکه فضای کمی را اشغال کند از پرده های بالا رونده استفاده کنید

می توانید در آشپزخانه خود از پرده های بالا رونده استفاده کنید. زیرا فضای کمی را اشغال می کند و به هنگام آشپزی خطر شعله ورشدن را به حد کمی می رساند.

 

خرید پرده آشپزخانه,اصول خرید پرده های آشپزخانه

استفاده از پرده های کرکره ای و شیاردار در آشپزخانه، باعث تجمع چربی در پرده ها می شود

سعی کنید از پرده های کرکره ای یا شیاردار استفاده نکنید، زیرا تجمع چربی در این نوع پرده ها زیاد می باشد.

 

راهنمای خرید پرده,نکاتی برای خرید پرده آشپزخانه

برای پرده آشپزخانه، از رنگ های گرم استفاده کنید

نقش رنگ پرده در دکوراسیون داخلی آشپزخانه را فراموش نکنید. در انتخاب رنگ پرده ها دقت کنید. رنگ های گرم مانند قرمز، زرد و نارنجی به صورت ملایم اشتها آور است. استفاده از رنگ هایی که با غذا هماهنگ هستند به آشپزخانه فضایی دلنشین می دهد و باعث میشود غذاها سالم و طبیعی به نظر برسند. از رنگ های کمرنگ برای آشپزخانه بپرهیزید. زیرا باعث ایجاد بیماری و ناخوشی می شوند.

منبع : behtarinha.ir
1024
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید