تخفیف درد وکس

چگونه می توانیم درد وکس را کمتر کنیم و آن را کاهش دهیم درد وکس کردن برای برخی افراد غیرقابل تحمل است با چه راههایی می توان آن را کم کرد با ما همراه باشید راهنمایی های مفیدی در این زمینه برایتان آورده ایم

بعضی از خانم‌ها فکر می‌کنند که وَکس کردن همیشه همراه با درد خواهد بود، اما واقعیت چیز دیگری را نشان می‌دهد. البته این را هم باید گفت که هیچ راهی وجود ندارد که دردهای ناشی از وکس کردن یا لیزر مو را کاملا از بین برد، اما خوشبختانه راه‌هایی وجود دارند که می‌توانند این دردها را تا حداکثر ممکن، کاهش دهند.

بهترین راه برای کاهش این دردها این است که روز وکس کردن را دقیقا دو هفته بعد از پایان عادت ماهانه قرار دهید. در این وضعیت زمانی، هورمون‌ها در شرایطی قرار دارند که شما را نسبت به درد حساس نمی‌کنند.

ضمن این‌که می‌توانید قبل از شروع وکس کردن از بی‌حس‌کننده‌هایی استفاده کنید که درد را تا حد زیادی کم می‌کنند. بعضی از متخصصان حتی پیشنهاد می‌کنند که از خوردن یا نوشیدن چیزهایی که محرک هستند دوری کنید. محرک‌هایی مثل کافئین باعث تنگ‌تر شدن منفذهای پوستی می‌شوند، و در نتیجه فرآیند وکس کردن را دردناک‌تر می‌کنند.

منبع : hidoctor.ir
279
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید