تصویری از کوچک‌ترین دوربین ضد آب دنیا

دوربین YoCam به عنوان کوچک‌ترین دوربین ضد آب دنیا شناخته می‌شود که فضای بسیاری کمی اشغال می‌کند.

YoCam؛ کوچک‌ترین دوربین ضد آب دنیا

این دوربین که جزو محصولات پوشیدنی قرار می‌گیرد با جمع‌آوری کمک‌های مردمی سایت Indiegogo ساخته شده است. این محصول از هم اکنون برای پیش خرید آماده شده و علاقه‌مندان می‌توانند آن را خریداری کنند. براساس اطلاعات منتشر شده به وسیله‌ی این دوربین ضد آب می‌توان در داخل آب هم فیلم‌برداری کرد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

YoCam؛ کوچک‌ترین دوربین ضد آب دنیا

دوربین YoCam در اندازه‌ی ۸۵ در ۳۰ در ۲۱ میلی‌متر ساخته شده و تنها ۵۵ گرم وزن دارد. این دوربین تا عمق شش متری ضد آب است و می‌توان با آن کار کرد. حداکثر کیفیت فیلم‌برداری با این محصول هم 2.7K با سرعت ۳۰ فریم برثانیه است. همچنین این دوربین از دیافراگم f/2.0 بهره می‌برد و می‌تواند با زاویه دید ۱۴۰ درجه فیلم‌برداری کند. از دیگر ویژگی‌های این دوربین می‌توان به قابلیت لرزش‌گیر، HDR و حالت Lifelogging Mode اشاره کرد که برای تهیه‌ی ویدیوهای لوپ (ویدیوهایی که پشت سر هم تکرار می‌شوند) به کار می‌رود.

YoCam؛ کوچک‌ترین دوربین ضد آب دنیا

‌‌
برای دوربین فیلم‌برداری YoCam لوازم جانبی مختلفی مانند کنترل بلوتوثی، یک پایه نگه‌دارنده‌ی آهنربایی، مچ‌بند، گیره و نگه‌دارنده‌های مختلف ساخته شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند با قیمت ۱۶۹ دلار این دوربین را پیش خرید کنند. البته قیمت نهایی این محصول ۱۹۹ دلار خواهد بود. سازندگان گفته‌اند که این دوربین در فروردین ماه سال ۹۵ (آوریل ۲۰۱۶) راهی بازار می‌شود.

YoCam؛ کوچک‌ترین دوربین ضد آب دنیا
منبع : مجله دیجی کالا
491
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید