دکوراسیون اتاق خواب با دیوارهای آجری

در طراحی دکوراسیون استفاده از آجر در ایجاد فضایی بزرگ تر کمک می کند آجر از مصالحی است که در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . ترکیب پذیری بالای آجر با عناصری چون چوب کمک شایانی به طراحی های خیره کننده ای کرده است.
از آن جایی که در برابر هجوم حیوانات و حشرات موذی مقاوم است در هر محیطی می توان از آن استفاده کرد. عایق حرارتی بودن آن نیز یکی از حسن هایی است که این ماده دارد. در این اتاق ساده هارمونی موجود بین عناصر طبیعی در ایجاد حس آرامش در اتاق خواب موثر بوده است.

دکوراسیون اتاق خواب با دیوارهای آجری
دکوراسیون اتاق خواب با استفاده از دیوار آجری

آجر برای طراحی دکوراسیون در هر محیطی مورد استفاده قرار می گیرد یکی از آن ها دکوراسیون اتاق خواب است .آجر عایق صدا است و این خصلت در ایجاد محیطی آرام برای افراد در هنگام استراحت مناسب است و از دلایلی است که در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. آجر دارای قابلیت تلفیقی بالایی با رنگ ها و عناصر مختلف است .
در این جا نیز آجر در کنار رنگ سفید و خاکستری محیطی آرامش بخش و راحت را ایجاد کرده است. رنگ خاکستری رنگی است که همانند رنگ سیاه و سفید خنثی است و نماد سازش است. این دو رنگ به خوبی در این اتاق مورد استفاده قرار گرفته اند.

دکوراسیون اتاق خواب با دیوارهای آجری
دکوراسیون اتاق خواب با بکار گیری مناسب آجر و چوب

استفاده از رنگ های روشن در دکوراسیون اتاق خواب از لحاظ تاثیر روان شناسی که به محیط القا می کنند توصیه می شود. رنگ روشن چوب و ماهیت طبیعی بودن چوب محیط را با نشاط و صمیمی می کند.
فرد با قرار گیری در این محیط حس می کند در یک مکان امن و راحت قرار گرفته است. رنگ آجر نیز تیره تر انتخاب شده است تا رنگ چوب به خوبی به چشم بیاید و هارمونی زیبایی را برای اتاق خواب فراهم کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب با دیوارهای آجری
استفاده از آجر در طراحی دکوراسیون اتاق خواب در زمستان

در طراحی دکوراسیون این اتاق خواب از آجر برای پوشاندن کلیه دیوارها استفاده شده است و فضایی گرم و آرام را در کنار استفاده از رنگ قرمز ایجاد کرده است.
رنگ قرمز از رنگ های شاد و پر انرژی است که می تواند برای اتاق خواب استفاده شود در فصل زمستان استفاده از رنگ های شاد باعث می شود که محیط داخلی گرم تر و پر نشاط تر به نظر بیاید. با قرار دادن یک بینگ بگ در کنار پنجره می توان در فصل های سرد و برفی و یا بارانی از دیدن منظره بیرون لذت برد. سقف بلند نیز محیط را دلبازتر می کند.

منبع : وب سایت اتاق
558
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید