رونمایی از اسپیکر پیشرفته‌ی BeoLab 90

کمپانی دانمارکی بنگ و اند اولافسن Bang & Olufsen یکی از شرکت های با سابقه و صاحب نام در زمینه تولید سیستم های صوتی خصوصا بلنگوهای قدرتمند است که اکنون جشن سالگرد ۹۰ سالگی خود اسپیکر پیشرفته‌ی BeoLab 90 را معرفی کرده است. این اسپیکر دارای ۱۲.۵ سانتیمتر طول و بیش از ۱۳۷ کیلوگرم وزن است و می‌تواند صدای خروجی زمین لرزان ۸۲۰۰ وات را از طریق یک مجموعه‌ی ترکیبی از درایورها و آمپلی‌فایرها با قیمت کلی ۴۰۰۰۰ دلار عرضه کند.

 

ویژگیهای اسپیکرBeoLab 90,اسپیکرBeoLab 90,اسپیکر

اسپیکر BeoLab 90  دارای ۱۲.۵ سانتیمتر طول و بیش از ۱۳۷ کیلوگرم وزن است

مشخصات اسپیکرBeoLab 90,ویژگیهای اسپیکرBeoLab 90,اسپیکر

اسپیکر BeoLab 90

 

درواقع با بلندگویی مواجه هستیم که شکل سنتی محصولات این بخش را تغییر می‌دهد. در درون طراحی زیبای ۳۶۰ درجه‌ای، ۱۸ درایور اسپیکر قرار دارند که هر کدام دارای آمپلی‌فایر خاص خود می‌باشند. اما داستان BeoLab 90 فقط به قدرت اختصاص ندارد.

 

اسپیکرBeoLab 90,مشخصات اسپیکرBeoLab 90,اسپیکر

 

دریافت بهترین تجربه‌ی صوتی در منازل اغلب نیاز به قرارگیری مناسب چیدمان آمپلی‌فایرها، درایورها، واحدهای صوتی و واحدهای باس دارد، اما BeoLab 90 به گونه‌ای طراحی شده که در صورت نیاز تغییر جهت دهد.

 

قیمت اسپیکرBeoLab 90,ویژگیهای اسپیکرBeoLab 90,اسپیکر

 اسپیکر پیشرفته‌ی BeoLab 90 دارای توان خروجی ۸۲۰۰ وات است

اسپیکرBeoLab 90,ویژگیهای اسپیکرBeoLab 90,اسپیکر

اسپیکر BeoLab 90

 

در این دستگاه از تکنولوژی‌های فراوان و کنترل‌های زیادی استفاده شده است. تکنولوژی Active Room Compensation، خروجی صدا را بر اساس عواملی مانند ترکیب اتاق، مکان اثاثیه، و مکان بلندگو مرتبط با جای نشستن کاربر تنظیم می‌نماید. علاوه بر این کنترل Beam Width به کاربر امکان انتخاب مکان مناسب مختلف را جهت تناسب مکان‌های شنیداری مختلف و تعداد افراد موجود در اتاق می‌دهد. این ویژگی‌ها قابل کنترل از طریق یک اپلیکیشن اسمارت‌فون هستند.

 

اسپیکرBeoLab 90,اسپیکرBeoLab 90,اسپیکر

همچنین یک اپلیکیشن اختصاصی دارد که به شما امکان می دهد اسپیکر را برای اتاقی که در آن قرار دارد بهینه سازی و تنظیم نمایید (و برای نمونه با در نظر داشتن محل قرارگیری مبلمان آن را طوری قرار دهید که در پوشش صدایش اختلالی ایجاد نشود). BeoLab 90 مجهز به اتصالات متفاوت در کنار اتصال وایرلس WiSA-compliant است که از باند ۵.۲-۵.۸ گیگاهرتز برای انتقال صوت وایرلس ۲۴ بیت غیرفشرده در نرخ نمونه‌ی تا ۹۶ کیلوهرتز استفاده می‌کند.

منبع : gadgetnews.ir
462
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید