شاسی بلند جدید تویوتا

شرکت خودروسازی تویوتا پیش از رونمایی و معرفی کراس اوور جدید خود در نمایشگاه ژنو پیش رو، تصاویر جاسوسی محصول جدیدش به بیرون درز کرد که موجب کاهش جذابیت معرفی این محصول خواهد شد.

خودروی تولید شده توسط تویوتا، در واقع نسخه‌ای تکامل یافته از کانسپت C-HR است که اکنون با همین نام، به همراه یک چهره جلو تهاجمی متشکل از جلوپنجره‌ای مشبک باریک و کشیده، چراغ‌های پیشانی اخم کرده با قاب داخلی مشکی رنگ، ورودی‌های بزرگ روی سپر و اطراف آن و همچنین سقفی شیب دار به مرحله تولید نزدیک خواهد شد. علاوه بر این‌ها، در عقب خودرو نیز شاهد بدنه‌ای عضلانی و پیچیده در کنار پنجره‌های کوچک عقب، دستگیره‌های پنهان شده درب عقب (انتقال یافته به پشت پنجره‌ها)، چراغ‌های عقب بومرنگ سه بعدی و اسپویلری شناور هستیم که با یک طراحی نسبتا شلوغ و دَرهم توسعه پیدا کرده است.

موتور 1.8 لیتری 121 اسبی روی این مدل مفهومی نصب شده

در زیر کاپوت این کراس اوور هم براساس گفته‌های پیرامون آن، احتمال استفاده از سیستم محرک هیبریدی متشکل شده از پیشرانه‌ای 1.8 لیتری چهار سیلندر اتکینسون و دو موتور الکتریکی با کنترل الکترونیکی انتقال نیرو خواهد بود که خروجی موتور را به 121 اسب بخار می‌رساند.
در آخر هم شرکت خودروسازی تویوتا اعلام کرد که این خودرو را احتمالا در ترکیه خواهد ساخت و در بازارهای جهانی از جمله آمریکا عرضه خواهد کرد.

منبع : وب‌سایت خودروبانک
441
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید