شاسی بلند کانسپت سانگ یانگ

سه سال پیش در نمایشگاه خودرویی ژنو 2013، شرکت خودروسازی سانگ یانگ از طرحی مفهومی تحت عنوان SIV-1 در کنار مفهومی دیگر با نام LIV-1 پرده برداری کرد، ولی هیچگاه این دو طرح به مرحله تولید و عرضه نرسیدند. حال شرکت خودروسازی سانگ یانگ دوباره پرچم SIV را به دست گرفته و حالا با کد SIV-2، شاسی بلندی کانسپت معرفی کرده که در نمایشگاه ژنو امسال معرفی خواهد شد و در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
با نگاهی به طرح کانسپت SIV-2، می‌توان جثه‌ای بزرگ‌تر شده از کراس اوور تیوولی را مشاهده کرد که عموما در بخش جلویی خود، شباهتی بسیار نزدیک به سانگ یانگ تیوولی دارد و به نظر هم می‌رسد که نسخه‌ای بزرگ‌تر از سانگ یانگ تیوولی باشد که با رفع نواقص سانگ یانگ تیوولی و صد البته بزرگ‌تر شدن جثه آن، بازار رقابت را برای رقیبانش به چالش بکشد.

مدل مفهومی سانگ یانگ در نمایشگاه ژنو به نمایش گذاشته می شود

براساس اطلاعات بدست آمده توسط سانگ یانگ، برای این طرح کانسپت پیشرانه‌ای محرک هیبریدی برنامه ریزی شده که متشکل از پیشرانه‌ای 1.5 لیتری توربوشارژر مجهز به انژکتورهای پاشش مستقیم سوخت و موتوری الکتریکی 10 کیلوواتی با باتری‌های لیتنیوم یونی 500 وات ساعتی خواهد بود، ولی در خصوص مقدار قدرت و گشتاور تولیدی آن‌ها تاکنون صحبتی به میان نیامده و به احتمال زیاد همزمان با معرفی رسمی آن در نمایشگاه یا در معرفی آنلاین آن پیش از برگزاری نمایشگاه خودرویی ژنو ارائه خواهد شد.

منبع : وب‌سایت خودرو بانک
528
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید