شاسی بلند کانسپت مرموز فولکس

شرکت خودروسازی فولکس واگن در حالی که طرح‌های کانسپت شاسی بلند زیادی روی دستش دارد و هنوز به تکمیل آنان نپرداخته است، جدیدا از کانسپتی دیگر در سگمنت شاسی بلندها سخن گفته که قرار است به طور رسمی در نمایشگاه خودرویی ژنو 2016 معرفی و در معرض دید عموم قرار گیرد.
در حال حاضر شرکت خودروسازی فولکس واگن نامی برای کانسپت جدید خود انتخاب نکرده و فعلا آن را با SUV کانسپت صدا می‌زند تا اینکه نام نهایی آن در آینده مشخص شود. همانطور که می‌بینید، شرکت سازنده تنها سه تصویر از شاسی بلند خود را به صورت پیش نمایش عرضه کرده که با رجوع به همین سه تصویر می‌توان نشانه‌های خوبی را از طراحی ظاهری آن مشاهده کرد که نشان از بکارگیری مولفه‌های جدید در طراحی ظاهری آن دارد. مثل مه شکن‌های جلو و چراغ‌های پیشانی که مجموعه‌ای پیشرفته را در خود جای داده‌اند.

در خصوص طراحی داخل کابین هم تاکنون تصویری ارائه نشده است، ولی سازندان ادعا کرده‌اند که طراحی آن اشتراکات زیادی با دیگر مفهومی این کمپانی یعنی Budd-E دارد که چندی پیش توسط فولکس واگن معرفی شد، پس با این حساب باید انتظار یک فضای کابین پیشرفته را داشت که دکمه‌های فیزیکی همچون باد- ای در آن به حداقل رسیده‌اند و دستگیره‌هایی ساده خواهد داشت و در عین حال صفحه نمایشی بزرگ در آن خواهد بود.

در خصوص مشخصات فنی هم تا کنون اطلاعاتی ارائه نشده است، ولی فولکس واگن به اقتصادی و مقرون به صرفه بودن آن اشاره داشته است، پس یا باید انتظار پیشرانه‌ای دیزلی یا سیستم محرکی هیبریدی یا پلاگین هیبریدی را داشت که گزینه دومی برای چنین خودروهایی معقول‌تر به نظر می‌رسد.

منبع : وب‌سایت خودروبانک
588
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید