مالدیوز بهشت استوا!

زیبایی مالدیوز مثل هیچ جای دیگر نیست.این کشور به علت زیبایی خیره کننده اش لقب بهشت استوایی رابه خود اختصاص داده است.مالدیوز کشوری استوایی است که جزایر مختلفی را در بر گرفته است که از طریق دریا از هم جدا شده اند .

baros-maldives

هر جزیره با سواحل زیبا و سفید شنی احاطه شده است.سفر کردن و گشت وگذار دراین جزیره ی زیبا تجربه ای فوق العاده و فراموش نشدنی است.دریا بیشترمالدیو را پوشانده است و در دریا زیباترین شگفتی ها قرار دارند .زیبایی طبیعی که دریای مالدیو را در بر گرفته است مانند هیچ جای دیگر نیست.

maldives11_0

تقریبا تمام جزایرمالدیوز با سواحل سفید و یکدست احاطه شده است.حتی اگر هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشید عاشق راه رفتن و به جای گذاشتن رد پای خود روی شن های سفید و نرم ساحل خواهید شد.

maldives

وقتی که به این جزیره ازدور نگاه می کنید پوشش سبز رنگ آن بیش از هر چیز توجه شما را به خود جلب می کند به خصوص درختان نخلی که زیبایی این جزیره را دو چندان می کند.پرواز کردن بر فراز جزایر مالدیوز و تماشای زیبایی بی نظیر این کشور تجربه ای تکرارنشدنی برای شما خواهد بود.با وجود  زیبایی و شگفتی های فراگرفته شده در مالدیوزشما می توانید ماه عسلی خاطره انگیزو یا تعطیلات خانوادگی ایده الی را در این مکان به یاد ماندنی بگذرانید.

Anantara_Veli_Maldives_Resort_Spa-AVM_1535

 

 

منبع : سلامت دیجیتال
1166
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید