مایکروسافت هدفون Hoop by Coloud را معرفی کرد

همکاری اخیر مایکروسافت با یک سازنده لوازم جانبی صوتی از کشور سوئد به نام Coloud، منجر به تولید هدفون جدیدی به نام Hoop by Coloud برای اسمارت فون های سری لومیا شده است.

این هدفون از نوع in-ear بوده، کاملا درون گوش قرار می گیرد و برای افرادی مناسب بوده که زندگی پر جنب و جوش تری از سایرین داشته و به ورزش های سنگین می پردازند.

همانگونه که گفتیم، این هدفون ها برای فعالیت های ورزشی مناسبند و مایکروسافت ادعا دارد که این هدفون می تواند در هنگام انجام ورزش های سنگین نیز، از خود عملکردی مناسب بر جای بگذارد.

Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones-1

این هدفون توسط مایکروسافت طراحی شده و قادر است در برابر گرد و خاک، غبار، قطره های آب و عرق از خود مقاومت نشان دهد. محصول مورد بحث همچنین از کابلی بهره می گیرد که از مواد بازتاب دهنده برخوردار است، در نتیجه هدفون یاد شده اجازه می دهد تا در تاریکی نیز، کاربر قابل مشاهده باشد تا از خطرات احتمالی جلوگیری به عمل آید.

همانگونه که در تصاویر زیر مشاهده می کنید، حلقه ی سیم از بالای هدفون رد شده و به شکلی قابل تنظیم، به شما اجازه می دهد تا آن را برای سایز گوش خود تنظیم نموده تا در هنگام دویدن، خیالتان از بابت افتادن هدفون ها از گوش راحت باشد.

Hoop by Coloud از یک اسپیکر ۳۲ اهم استفاده کرده و فرکانس بازخوردش نیز بین ۲۰ الی ۲۰.۰۰۰ هرتز است؛ ۲۰.۵ گرم وزن دارد و در دمای منفی ۵ الی ۴۰ درجه سلسیوس نیز می توان از آن استفاده نمود.

هدفون یاد شده از همین حالا در اروپا با قیمت ۲۹ یورو قابل سفارش بوده و در سه رنگ سبز، نارنجی و مشکی به بازار عرضه می گردد. مایکروسافت همچنین توصیه می کند که در کنار لومیا ۶۴۰ و XL640 از این هدفون استفاده شود؛ اگرچه سایر اسمارت فون های سری لومیا نیز با Hood سازگار هستند.

 

منبع : lumiaconversations.microsoft.com
317
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید