نجات زنان از کمرویی و عدم اعتماد به نفس با چند قطره تستوسترون!

نوشیدنی‌ حاوی چند قطره تستوسترون اعتماد به نفس را بالا می برد و روحیه فرد را بهبود می‌بخشد. سطح تستوسترون در بزاق افراد دچار ترس اجتماعی به طور قابل توجهی کمتر از میزان طبیعی است.

درمان اختلال اضطراب اجتماعی با تستوسترون

به نقل از خبرگزاری میر24.تی وی، دانشمندان هلندی درباره ساخت نوشیدنی مخصوصی که به افراد خجالتی کمک می‌کند با اعتماد به نفس‌تر باشند، خبر دادند. این دارو امکان می‌دهد افراد از هراس اجتماعی خلاص شوند.

اختلال اضطراب اجتماعی در ترس افراد از موقعیت‌‌های اجتماعی بروز می‌کند، در عین حال آن‌‌ها حتی ممکن است دچار ترس پانیک (حملات پانیک یک نوع پاسخ به شرایط استرس زا می باشد. تفاوت آن با دیگر پاسخ های بدن نسبت به عوامل شروع کننده ی استرس تنها در شدت و علائم آن می باشد. حمله ی پانیک یک دوره ی احساس ترس شدید است که بطور موقت فعالیتهای عادی فرد را مختل می سازد. شروع آن معمولاً ناگهانی و بدنبال یک عامل محیطی آزاردهنده یا دلهره آور است.) شوند.

نجات از کمرویی با چند قطره تستوسترون

براساس آمار از هر 20نفر بریتانیایی یک نفر این بیماری را دارد. این مشکل، متخصصان دانشگاه نیمیخن هلند را نگران کرد، و آنها توانستند برای آن راه حل پیدا کنند.دانشمندان می گویند: نوشیدنی‌ حاوی چند قطره تستوسترون اعتماد به نفس را بالا می برد و روحیه فرد را بهبود می‌بخشد.شایان ذکر است دانشمندان هلندی به اطلاعات بدست آمده از یک تحقیق در سال 2012 استناد کردند، در آن زمان مشخص شد سطح تستوسترون در بزاق افراد دچار ترس اجتماعی به طور قابل توجهی کمتر از میزان طبیعی است.

اجتناب از تماس چشمی یکی از خصوصیات ویژه اختلال اجتماعی است

دانشمندان دانشگاه نیمیخن 38زن را به دو گروه مساوی تقسیم کردند، در یکی از آن‌ها زنان مبتلا به این اختلال وجود داشت و در گروه‌ دیگر چنین افرادی نبود.پس از مصرف نوشیدنی‌ حاوی تستوسترون به زنان دچار ترس اجتماعی شروع به نشان دادن عکس‌های صورت افراد کردند و آنها را زیر نظر گرفتند که آیا از تماس چشمی اجتناب می‌کنند یا خیر. اجتناب از تماس چشمی یکی از خصوصیات ویژه اختلال اجتماعی است. همچنین به این زنان پلاسبو (شبه دارو) دادند. سپس نتایج را مقایسه کردند. معلوم شد آن‌ها پس از مصرف این نوشیدنی کمتر از تماس چشمی اجتناب کردند. آزمایش مشابه در گروه دوم انجام شد، اما در آن گروه هیچ تغییری مشاهده نشد.

دانشمندان قصد دارند این آزمایش را در آینده نزدیک بر روی مردان انجام دهند.

منبع : seemorgh.com
513
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید