نوآوری‌های سامسونگ در زمینه‌ پاکیزگی

 اخیرا سامسونگ الکترونیکس دو محصول جدیدش را در رده‌ی ماشین لباس‌شویی برای عرضه در سال ۲۰۱۶ میلادی معرفی کرده است. سامسونگ ادعا می‌کند این محصولات، نمایش‌دهنده‌ی نوآوری‌هایی ساده و درعین حال کارآمد هستند که کار شستشو را برای مصرف‌کنندگان راحت‌تر می‌کنند. سامسونگ این محصولات جدیدش را به‌همراه دیگر لوازم‌خانگی ساخت این شرکت در نمایشگاه 2016 CES به نمایش در‌آورده بود.

«جان هرینگتون»، معاون ارشد و مدیر بخش لوازم‌خانگی سامسونگ در آمریکا، در این رابطه گفته: “تمرکز سامسونگ در تلفیق طراحی زیبا و نوآوری عمل‌گرایانه در تولید لوازم‌خانگی است تا بتواند به افزایش بهره‌وری کاربران کمک کند. با توجه به شیوه‌ی برخورد معمول کاربران با مساله‌ی شستشو در خانه، تصمیم گرفتیم راهکارهایی ساده اما کارآمد برای حذف مشکلات، به‌وجود بیاوریم.”

نوآوری‌های جدید سامسونگ در زمینه‌ی پاکیزگی

ماشین لباسشویی که مطابق برنامه کار می‌کند
گاهی موقع شستشوی لباس‌ها، ممکن است تکه‌ای از لباس‌ها جا بماند و داخل ماشین ریخته نشود. راه‌حل سامسونگ برای حل کردن این مشکل افزودن درب AddWash به ماشین‌های لباسشویی است. مکانیسم AddWash که به شکل یک درب کوچک روی قسمت جلویی ماشین طراحی شده است، بدون نیاز به خالی کردن آب ماشین لباسشویی امکان اضافه کردن لباس‌های کثیف جامانده را به ماشین لباسشویی در حال کار به‌وجود می‌آورد.

سامسونگ با استفاده از سینکی ۱۴۰ لیتری،  امکان شستشوی ۳٫۶ سبد لباس کثیف را در یک بار کارکرد ماشین‌های لباسشویی استاندارد ۲۷ اینچی، فراهم کرده است. این ماشین لباسشویی می‌تواند بدون افت سطح عملکرد دستگاه، یک سینک پر از لباس را در ۳۰ دقیقه بشوید.

نوآوری‌های جدید سامسونگ در زمینه‌ی پاکیزگی

نوآوری‌های جدید در زمینه‌ی نظافت
علاوه بر روبات‌های جاروبرقی POWERbot VR9000 و POWERbot Essential، سامسونگ دو محصول جدید را برای بهینه‌سازی روبات‌های جاروبرقی در نمایشگاه CES به نمایش درآورد؛ POWERbot Turbo و POWERbot Essential Wi-Fi.
جاروبرقی POWERbot Turbo سامسونگ، با قدرت مکشی ۷۰ بار بیش‌تر از سایر جاروبرقی‌ها، همراهی مطمئن در نظافت خانه‌هاست.  همراهی این جاروبرقی با سرویس ارتباطی Smart Control Wi-Fi به کاربران اجازه می‌دهد، آن را از راه دور و با استفاده از تلفن همراه هوشمندشان، کنترل کنند. ویژگی Select & Go یک نقشه‌ی مجازی از خانه را روی تلفن هوشمند کاربر بارگذاری می‌کند؛ درنتیجه می‌توانید با استفاده از این سیستم قسمت‌هایی از خانه که قصد تمیز کردن‌شان را دارید، انتخاب کنید.
قدرت مکشی روبات جاروبرقی POWERbot Essential Wi-Fi، ده برابر بیش‌تر از سایر جاروبرقی‌ها است. این جاروبرقی با اتصال به وای‌فای، به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند آن را از راه دور هدایت کنند.
این دو روبات‌های جاروبرقی با ویژگی Visionary Mapping Plus عرضه می‌شوند که شامل یک دوربین هوشمند و سنسورهایی است که برای شناخت محیط و مسیر نظافت مورد استفاده قرار می‌گیرند. هم‌زمان با انجام نظافت و حرکت در محل، جاروبرقی یک پلان نقشه‌ی دیجیتال برای خودش ترسیم می‌کند که نقشه مسیرهای بهتر برای نظافت و جلوگیری از برخورد با موانع است. علاوه بر این، سیستم چرخشی مکش، به روبات جاروبرقی اجازه می‌دهد مانند یک دستگاه گریز از مرکز، خاک و آشغال را از یکدیگر جدا کند و جلوی گرفتگی فیلتر و کم شدن قدرت مکش را بگیرد.

منبع : مجله دیجی کالا
475
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید