CityHub-1-1020x610-w600


هتلی به نام CityHub برای خوره های تکنولوژی گشایش یافت

به تازگی هتلی در آمستردام گشایش یافته که مخصوص نسل Y (نسل وابسته به ابزار دیجیتال) است. این هتل، CityHub نام دارد و در محل انباری قدیمی احداث گشته. همه وسایل مورد علاقه نسل ایگرگی ها از تلویزیون های لمسی گرفته تا وسایل خواب الکترونیک و دیجیتال را می توان در این هتل پیدا کرد.

البته تا اندازه ای می توان آن را به هتل کپسولی ژاپن تشبیه نمود که گویا برای عصر پنجم طراحی گردیده. سالن مخصوصی هم در این ساختمان در نظر گرفته شده تا افراد بتوانند به دور از وسایل دیجیتال با یکدیگر تعامل و گفتگوی حضوری داشته باشند.

این هتل با اتاق های کوچکی که دارد برای اقامت موقت و کوتاه مدت مسافران طراحی شده و به واسطه امکانات دیجیتالی خود، تجربه ای نوین و تازه را برای افراد رقم می زند. هتل مورد بحث بر ویرانه های یک انبار صنعتی قدیمی ساخته شده و با انواع هتل و مسافرخانه های موجود در دنیا تفاوت چشمگیری دارد.

هر مهمان یک مچبند RFID (سامانهٔ بازشناسی با امواج رادیویی) دریافت می نماید تا خود به شخصه بتواند موجودی کافه را چک و از مواد خوراکی آن استفاده نماید. به این ترتیب، بسیاری از مراحل اضافی که در بیشتر مسافرخانه ها و هتل ها شاهد آن هستیم از میان می رود.

در کنار تمامی امکانات دیجیتال، هتل مورد بحث امکان دسترسی به اپلیکیشنی را نیز برای مهمان ها مهیا می کند که انواع ترفندهای نجومی و عجیب و غریب برای چت را دارد. به واسطه آن مسافران هتل می توانند یا یکدیگر ارتباط برقرار نمایند و اطلاعات موردنظرشان را با هم به اشتراک بگذارند. اپلیکیشن یاد شده اطلاعات کامل در مورد رویدادها و فعالیت های شهر را در اختیار کاربر قرار می دهد.

هتل «سیتی هاب» 50 فضای خواب خصوصی دارد که Hubs نامیده می شوند و هر کدام به یک تختخواب دو نفره، وای فای، چراغ هایی که با مود مسافر تغییر رنگ می دهند و سیستم پخش موسیقی با قابلیت تنظیم به دلخواه فرد مجهز هستند.

اما در آخر باید اشاره کنیم سرویس بهداشتی این هتل در میان همه مسافران مشترک خواهد بود که احتمالا با هدف دور کردن افراد از تکنولوژی و زندگی در دنیای واقعی به این شیوه در نظر گرفته شده است.

 

منبع : digiato.com
421
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید