چوب پرده و یراق آلات برای داشتن یک پرده تمام عیار!

اگر دغدغه روزهای تان این است که  دکوراسیونی زیبا می خواهید، پرده ها را جدی بگیرید. آن ها اجزایی هستند که می توانند به دکوراسیون داخلی خانه تان روح ببخشند و آن را خیلی پر جزییات تر و زیبا تر از گذشته نشان بدهند، در ضمن آن ها راهی برای تغییرات دکوراسیونی مقرون به صرفه هستند، البته اگر راه آن را بلد باشید.
برای این کار لازم نیست که حتما کل پرده ها را عوض کنید، عوض کردن اکسسوری های پرده مانند میل پرده ها و یا یراق های آن هم می تواند همان تغییری را که می خواهید برای تان پدید بیاورد، فقط کافی است به پرده ها اطمینان کنید. با چیدانه تا انتهای این مطلب همراه باشید، تا با تعدادی از این اکسسوری های خلاقانه آشنا شوید.
میل پرده های خلاقانه برای پرده های زیبای خانه شما
اولین چیزی که می توانید آن ها را مد نظر قرار دهید، میل پرده ها هستند. قید میل پرده های معمولی را بزنید، این روزها آن قدر لوازم دکوری خلاقانه و زیبا می توانید پیدا کنید که اصلا لزومی برای نگرانی نیست، اگر پنجره های خانه تان سرتاسری نیست و بین هر کدام از آن ها  فاصله است، میل پرده هایی مانند آن چه که در عکس بالا می بینید می تواند مناسب باشد، شاید همین طرح را پیدا نکنید اما مطمئن باشید نمونه های مشابه و یا حتی زیبا تر از این طرح را حتما پیدا خواهید کرد. این نوع میل پرده ها برای خانه هایی به سبک کلاسیک و یا روستیک مناسب تر هستند.
میل پرده های مدرن برای خانه های مدرن
برای خانه هایی با دکوراسیون داخلی مدرن می توانید میل پرده هایی به شکل قلاب و آویز تهیه کنید، جنس این میل پرده ها معمولا از استیل های براق است که حس و حال مدرن را به خانه های تان القا می کند، حتی می توانید این میل پرده ها را با مبلمان های استیل تان هم ست کنید، بالاخره این هم یکی از راه های ست کردن پرده ها در دکوراسیون داخلی خانه است.

چوب پرده و یراق آلات برای داشتن یک پرده تمام عیار!

میل پرده های روستیک برای خانه هایی به سبک روستیک
خود نمایی چوب در دکوراسیون داخلی برای دوستداران طبیعت می تواند به وسیله این میل پرده ها شکل بگیرد. بی شک این میل پرده ها می توانند آن طراوت و زنده بودن طبیعت را در دکوراسیون داخلی خانه تان به وجود بیاورد. حتی اگر علاقه دارید تا از لوازم دکوری به سبک روستیک در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید، بی شک این میل پرده ها بهترین هستند.

چوب پرده و یراق آلات برای داشتن یک پرده تمام عیار!

قاب های زیبا برای میل پرده ها در دکوراسیون داخلی خانه
اگر کلا نمی توانید با میل پرده ها کنار بیایید، برای آن ها قاب هایی مناسب با سبک دکوراسیونی خانه تان درنظر بگیرید، و میل پرده ها را پست این قاب ها پنهان کنید، درست مانند آن چه که در عکس بالا می بینید.

چوب پرده و یراق آلات برای داشتن یک پرده تمام عیار!

قاب های میل پرده برای دکوراسیون اتاق خواب
این ترفند دکوراسیونی حتی برای فضاهایی مانند اتاق خواب هم کاربردی است. حتی پارچه هایی که برای این قاب ها مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند با کوسن ها و حتی ملحفه های روی تخت خواب هم ست باشد تا هماهنگی بیشتری را در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان ایجاد کند.

چوب پرده و یراق آلات برای داشتن یک پرده تمام عیار!

قلاب هایی زیبا برای پرده هایی زیبا
یکی دیگر از اکسسوری هایی که می توانید روی آن ها حساب کنید، قلاب های پرده هستند که به شما کمک می کنند تا پرده ها را کنار بزنید و از نور طبیعی لذت بیشتری ببرید. این قلاب ها هم سبک ها و مدل های مختلفی دارند که با کمی گشت و گذار در بازار می توانید انواع مختلف و باب سلیقه تان را پیدا کنید.

چوب پرده و یراق آلات برای داشتن یک پرده تمام عیار!

قلاب پرده های به شکل شاخه های درخت در دکوراسیون داخلی خانه
اگر میل پرده هایتان را از نوع چوبی انتخاب کردید، شاید قلاب پرده هایی به شکل شاخه ای از درخت با گنجشکان نشسته بر روی آن گزینه مناسب تری باشد، این قلاب ها با رنگ های جذاب خود زیبایی منحصر به فرد تری را به دکوراسیون داخلی خانه تان می بخشند.

چوب پرده و یراق آلات برای داشتن یک پرده تمام عیار!

قلاب های پارچه ای برای پرده های خانه
اگر به وجه دیگری از طبیعت علاقه دارید، این ایده دکوراسیونی حتما باب سلیقه تان است. قلاب هایی پارچه ای و به شکل گل های زیبا و گیرا. درست کردن این قلاب ها بسیار ساده است اگر کمی وقت صرف کنید می توانید آن ها را خودتان بسازید تا برای تان مقرون به صرفه تر باشد.

چوب پرده و یراق آلات برای داشتن یک پرده تمام عیار!

استفاده از کنف های ضخیم برای پرده ها
کنف های ضخیم هم یکی دیگر از گزینه های پیشنهادی ما است که می توانید راجع به آن ها فکر کنید، کلا کنف ها حس و حال خوبی را در دکوراسیون داخلی منزل تان ایجاد می کنند که به راحتی نمی توان ازکنار آن ها گذر کرد، مخصوصا اگر با رنگ هایی مانند طلایی ترکیب شوند زیبایی شان دو چندان خواهد شد.

چوب پرده و یراق آلات برای داشتن یک پرده تمام عیار!

قلاب پرده هایی مناسب برای اتاق کودک
این هم یک ایده برای پرده های اتاق کودک شما. شما می توانید از عروسک های کودک عزیزتان برای کنار زدن پرده های اتاقش استفاده کنید، این کار حتی می تواند جزو ایده های چیدمان عروسک و اسباب بازی در اتاق کودک باشد.

چوب پرده و یراق آلات برای داشتن یک پرده تمام عیار!
منبع : وب سایت چیدانه
777
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید