کیف دستی شارژردار هم به بازار آمد!


کیف دستی شارژردار هم به بازار آمد!

با توجه به اینکه هر روز وابستگی ما به اسمارت فون هایمان برای انجام امور متفاوت افزایش می یابد،تعجبی ندارد که بارها و بارها مجبور می شویم جایی را برای شارژ اسمارت فون خود پیدا کنیم و یا یک شارژر پرتابل را همراه خود حمل کنیم. این دو روش هر کدام از دشواری خاص خود برخوردارند.

برای رفع این مشکلات ایوانکا ترامپ (دختر دانلد ترامپ کاندید انتخابات ریاست جمهوری آمریکا) اقدام به طراحی کیف دستی برای بانوان کرده است که درون آنها شارژری تعبیه شده است که هم می تواند به عنوان پایه ای برای نگهداری گوشی استفاده شود و هم می تواند وظیفه شارژ اسمارت فون را به عهده بگیرد.
البته این ایده خیلی هم جدید نیست ولی برای خانم هایی که علاقه دارند حسی از مد را با تکنولوژی بیامیزند، این کیف دستی می تواند گزینه مناسبی باشد. ایوانکا در خصوص این خط تولید جدید گفته است که در حال حاضر کاربران به پوشیدنی هایی که تکنولوژی را با خود همراه دارند توجه خاصی نشان می دهند چرا که می توانند چند نقش را در یک لحظه برای کاربر ایفا کنند. این پوشیدنی های چندمنظوره به زنان مولتی تسک امروزی حس آشنایی می دهند.
کیف های دستی ترامپ با قیمتی بین 95 تا 325 دلار عرضه می شوند تا بتوانند گروه های متعددی را با طیف بودجه بسیار متنوع جذب خود کنند.

منبع : techshot.ir
510
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید