12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

1- درخت M&Mاین دایره های صورتی، قرمز و سفید اسمارتیزهای M&Ms هستند! خیلی جالب است، مگرنه؟ اگر شما هم می خواهید برای خود بسازید به یک گلدان گلی، یک توپ فومی گرد، میله چوبی، رنگ، اسمارتیزهای M&Ms روز ولنتاین، خزه، روبان و چسب نیاز دارید.

2- ریسه با دستمال کاغذی

دستمال کاغذی ماده ای است که در خانه همه هست. اگر شما مقداری دستمال صورتی و قرمز داشته باشید، می توانید این دکور زیبا را برای روز ولنتاین بسازید. این یک کاردستی ساده است که با برش و چسباندن انجام می شود و بچه هایتان هم می توانند در ساختنش بهتان کمک کنند.

3- شمع های شیشه ای

اینجا ایده ای برای شما داریم که شب ولنتاین مفیدی را برایتان می آورد. می توانید این ست را در اتاقتان هنگام صرف شامی عاشقانه که از قبل برنامه ریزی کرده اید بگذارید.

4- صندوق های پستی

همه مدل این صندوق ها ارزش تحسین دارند! اینها برای گذاشتن نوشته های عاشقانه برای اعضای خانواده عالی خواهند بود. شاید بتوانید تا روز ولنتاین یک نوشته داخلش بیندازید. شما می توانید صندوق ها را خریداری کرده و سپس آنها را به پایه های شمعدان های کهنه که با اسپری رنگ زده اید بچسبانید و با حروف رنگی که از کتاب و مجله بریده اید تزئین کنید.

5- گل های کاغذی

این تزئین هم واقعا دوست داشتنی است. و درست کردنش هم راحت است! اگر نمی توانید قلب های چوبی پیدا کنید، همیشه می توانید از مقوای نازک یا کارت استفاده کنید. فکر می کنم ورقه هایی از جنس فوم هم مناسب باشد.

6- دسته گل توپی

این دکور روز ولنتاین چقدر زیباست؟ بیشتر از یک خودآموز، شما نیاز به یک توپ از جنس فوم دارید تا بتوانید این دسته گل زیبا را بسازید. به چسب و گل های ابریشمی هم نیاز دارید همچنین یک روبان زیبا برای آویزان کردن. یک کاردستی زیبا و راحت!

7- درخت های قلبی

شما نه فقط برای ماه دسامبر بلکه برای ماه های دیگر سال نیز می توانید دکور درختی داشته باشید. کریستینا طرز درست کردن این درختان قلبی دلنشین را به ما نشان می دهد. من عاشق آویزهای کلیدی هستم که او به درخت اضافه کرده است.

8- بطری با آویز کاغذ رنگی

این شاید راحت ترین کاردستی در لیست ما باشد. برای ساختن چنین بطری های دوست داشتنی ای، ابتدا آنها را با اسپری به رنگ سفید درآورید. با استفاده از کاغذهای به دست آمده از پانچ کردن نوارهایی درست کرده و دور بطری بپیچید.

9- درست کردن قاب

این کار ایده جالبی برای کسانی است که دوست دارند مدام دکور خانه شان را عوض کنند. شما می توانید با قاب درست کردن برای هر ماه یا هر روز خاصی که دوست دارید آن را جشن بگیرید به سادگی یک طرح جدید درخانه داشته باشید.

10- قلب های آفتابی مومی

این هم یک کاردستی راحت است که می توانید یک روز آفتابی درست کنید. موادی که نیاز دارید عبارت است از: کاغذ مومی، کاغذ ضخیم و اتو. برای گرفتن دستورالعمل Martha را چک کنید.

11- توپ کرکی

اینجا هم یک دکور راحت برای ولنتاین داریم. برای ساختن آن باید توپ های کرکی را نخ کرده و مثل پرده آویزان کنید. اما برای کسانی که در خانه گربه دارند مناسب نیست!

12- قلب های متحرک کاغذی
اگرچه شکل عمده این آویز چرخان از قلب است اما من فکر می کنم می توانید این دکور را تمام سال نگه دارید. چون انقدر زیبا است که نخواهید بعد از  14 فوریه خرابش کنید.

منبع : ileev.com
1225
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید