Open Camera کاملترین و بهترین نرم افزار دوربین برای اندروید

تولید کننده های اندرویدی معمولا نرم افزار دوربین مخصوص خود را دارد که هر یک قابلیت های ویژه ای دارد. گاهی اوقات بنا به دلایلی می بینیم که برنامه پیش فرض دوربین دستگاه ما پاسخگوی نیازهایمان نیست و به دنبال یک برنامه خوب برای جایگزین کردن آن هستیم و به دنبال برنامه های دیگری می گردیم، این اتفاق دقیقا برای ما هم رخ داد و نتیجه آن یک برنامه است که می تواند عنوان بهترین نرم افزار دوربین اندروید را از آن خود کند، از کادر برندی طلایی تا ثبت تاریخ، زمان و موقعیت ثبت عکس روی خود تصویر و بیت ریت، نرخ فریم و رزلوشن فیلم برداری تا تغییرات دستی در حین فیلم برداری، همه و همه قابلیت هایی است که این برنامه بی نظیر به شما ارایه خواهد داد.

Open Camera for android-toranji (3)آن آیکون آبی دایره ای برنامه ای بود که چند روز پیش پس از مراجعه به گوگل پلی استور، به عنوان برنامه پیشنهادی برای شما (ما) با آن مواجه شدیم، از آنجایی که معمولا دست رد به سینه برنامه های عکاسی نمی زنیم این برنامه را هم دانلود کردیم تا یک تجربه متفاوت را داشته باشیم. پس از نصب و مراجعه به این برنامه با دنیایی از تنظیمات و امکانات و توانایی شخصی سازی عالی مواجه شدیم که همان ساعت تصمیم معرفی این برنامه به شما را گرفتیم.

رابط کاربری کمی متفاوت تر با آنچه که تاکنون دیده بودیم است اما این اصلا بد نیست. برای شروع باید گفت کلیات خوبی از وضعیت دستگاه را به شما ارایه می دهد. سمت چپ و بالا محل نمایش میزان باتری، ساعت دقیق و حجم خالی دستگاه شماست، لبه پایین و وسط حالت قرار گرفتن دستگاه شما نسبت به خط افق و زاویه آن را نشان می دهد. سمت راست یک آیکون بزرگ برای شروع عکاسی و فیلم برداری و چند گزینه در بالا.

اگر اندروید 5 به بالا داشته باشید بالای محل نمایش زاویه دستگاه نسبت به خط افق، ISO، اکسپوژر و نرخ فریم را با شما نشان خواهد داد. از منوی بالا می توانید به تنظمیات اکسپوژر، فوکوس و ISO دسترسی داشته باشید. علاوه بر این به صورت خیلی سریع می توانید رزلوشن تصویر، حالت خطوط راهنما (Grid) و حالت صحنه و تایمر را تغییر دهید. حتی شما می توانید فوکوس یا اکسپوژر را روی یک نقطه قفل کنید.

حتما شنیده اید که در برخی دستگاه ها حداکثر کیفیت خروجی تا 90٪ کیفیت اصلی محدود می شود، خبر خوب این است که با این برنامه می توانید بدون نیاز به روت این میزان را 100٪ برسانید.

به منوی تنطیمات که بروید با دریای از شخصی سازی های متفاوت رو به رو می شوید که این برنامه را به کاملترین نرم افزار دوربین اندروید تبدیل می کند که توصیه ترنجی به شما نصب کردن آن است. در ادامه با هم چند اسکرین شات از محیط این برنامه را می بینیم:

دانلود open camera از گوگل پلی

منبع : toranji.ir
453
مطـالــب مرتـبــــط را بخوانید